FB pixel TP pixel
Truth About Men

Pravda o mužích

Truth About Men
Dánsko | 2010 | Komedie | Romantická komedie | 91 minut

Mads (Thure Lindhardt) se právě stěhuje do nového domu se svou krásnou přítelkyní Marií (Tuva Novotny), když tu ho náhle přepadnou pochybnosti. Je to opravdu smysl jeho života? Už si doopravdy prožil všechny své sny? Je opravdu šťastný? Mads všechno zahodí, uteče od Marie a propadne zoufalé snaze za...

Mads (Thure Lindhardt) se právě stěhuje do nového domu se svou krásnou přítelkyní Marií (Tuva Novotny), když tu ho náhle přepadnou pochybnosti. Je to opravdu smysl jeho života? Už si doopravdy prožil všechny své sny? Je opravdu šťastný? Mads všechno zahodí, uteče od Marie a propadne zoufalé snaze zažít své největší sny a najít smysl života. Jde o vpravdě nadlidský úkol, do kterého zapojí i své nejbližší přátele Louise a Petera (Signe Egholm a Henning Valin), nová rande, mladší přítelkyni (Rosalinde Mynster), další rozchody, setkání s rodinou své nastávající, noční tahy městem, frustrující hodiny strávené prací na dokonalém scénáři a věčné hledání šťastného života. Truth About Men je dojemná a upřímná černá komedie o mužích, jejich snech, láskách a smyslu života."

Hrají: Thure Lindhardt, Tuva Novotny, Rosalinde Mynster, Signe Egholm Olsen, Henning Valin Jakobsen, Karen-Lise Mynster, Kim Bodnia

Režie: Nikolaj Arcel

IMDb  68 % Kinobox  63 %

Pravda o mužích online

Sledovat Pravda o mužích online můžeš na Filmbox+. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Pravda o mužích online, zda je ke stažení a zda má Pravda o mužích dabing nebo titulky.

Filmbox+
Filmbox+
český dabing | SD kvalita | od 14. 3. 2024
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Pravda o mužích recenze a hodnocení

Ve filmu Pravda o mužích hrají Thure Lindhardt, Tuva Novotny, Rosalinde Mynster, Signe Egholm Olsen, Henning Valin Jakobsen, Karen-Lise Mynster, Kim Bodnia.

Film Pravda o mužích režíruje Nikolaj Arcel.

Film Pravda o mužích má 91 minut.

Film Pravda o mužích můžete vidět na Filmbox+.

Film Pravda o mužích je online na Filmbox+, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.