FB pixel TP pixel
Truth About Men

Pravda o mužích

Truth About Men
Dánsko | 2010 | Komedie | Romantická komedie | 91 minut

Mads (Thure Lindhardt) se právě stěhuje do nového domu se svou krásnou přítelkyní Marií (Tuva Novotny), když tu ho náhle přepadnou pochybnosti. Je to opravdu smysl jeho života? Už si doopravdy prožil všechny své sny? Je opravdu šťastný? Mads všechno zahodí, uteče od Marie a propadne zoufalé snaze za...

Mads (Thure Lindhardt) se právě stěhuje do nového domu se svou krásnou přítelkyní Marií (Tuva Novotny), když tu ho náhle přepadnou pochybnosti. Je to opravdu smysl jeho života? Už si doopravdy prožil všechny své sny? Je opravdu šťastný? Mads všechno zahodí, uteče od Marie a propadne zoufalé snaze zažít své největší sny a najít smysl života. Jde o vpravdě nadlidský úkol, do kterého zapojí i své nejbližší přátele Louise a Petera (Signe Egholm a Henning Valin), nová rande, mladší přítelkyni (Rosalinde Mynster), další rozchody, setkání s rodinou své nastávající, noční tahy městem, frustrující hodiny strávené prací na dokonalém scénáři a věčné hledání šťastného života. Truth About Men je dojemná a upřímná černá komedie o mužích, jejich snech, láskách a smyslu života."

IMDb  68 %
Voyo
Komedie na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Pravda o mužích online

Pravda o mužích online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Pravda o mužích obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Pravda o mužích, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Pravda o mužích postavy.

Pravda o mužích recenze a hodnocení

Ve filmu Pravda o mužích hrají Thure Lindhardt, Tuva Novotny, Rosalinde Mynster, Signe Egholm Olsen, Henning Valin Jakobsen, Karen-Lise Mynster, Kim Bodnia.

Film Pravda o mužích režíruje Nikolaj Arcel.

Film Pravda o mužích má 91 minut.

Film Pravda o mužích není zatím nikde online.

Film Pravda o mužích není zatím kde sledovat.