FB pixel TP pixel
Heartbreakers

Před svatbou ne!

Heartbreakers
USA | 2001 | Komedie | Romantická komedie | 123 minut

Angela Nardino (Sigourney Weaver) právě řekla před oltářem své \ano\ sukničkářskému majiteli autoopravny Deanu Cumannoovi (Ray Liotta). Svatební noc se její vinou moc nevyvede a proto pouhých sedmnáct hodin po obřadu novomanželka přistihne Deana s jeho sekretářkou Wendy (Jennifer Love Hewitt). Okamž...

Angela Nardino (Sigourney Weaver) právě řekla před oltářem své \ano\ sukničkářskému majiteli autoopravny Deanu Cumannoovi (Ray Liotta). Svatební noc se její vinou moc nevyvede a proto pouhých sedmnáct hodin po obřadu novomanželka přistihne Deana s jeho sekretářkou Wendy (Jennifer Love Hewitt). Okamžitý rozvod stojí nevěrníka 30 000 dolarů a pěkný nový vůz. Nemůže tušit, že se stal obětí podvodu: Angela se ve skutečnosti jmenuje Max Conners a roli Wendy sehrála její dcera Page. Společně tvoří perfektní rodinný tým, který si získává obživu cynickým sváděním a ruinováním bohatých mužů.

Hrají: Sigourney Weaver, Jennifer Love Hewitt, Ray Liotta, Gene Hackman, Anne Bancroft, Stacey Travis, Jeffrey Jones

Režie: David Mirkin

IMDb  62 % Kinobox  62 %

Před svatbou ne! online

Sledovat Před svatbou ne! online můžeš na Prima Plus. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Před svatbou ne! online, zda je ke stažení a zda má Před svatbou ne! dabing nebo titulky.

Prima Plus
Prima Plus
od 22. 9. 2022
Zdarma {SD} nebo Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Před svatbou ne! novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Před svatbou ne!, které najdeš na našem webu.

10 filmů na které se můžete podívat s mámou
10 filmů na které se můžete podívat s mámou
05.06.2018 | Tipy na film

Aniž bychom chtěli všechny mámy házet do jednoho pytle, jedno mají všechny společné: když už se konečně dostanou k televizi, chtějí u ní zpravidla vypnout. Jistě, i mámy koukají na akčňáky, horory nebo třeba dokumenty. Ale my moc dobře víme, že to nemají lehké a většinu času jsou prostě „rády, že jsou rády“. A nejradši u telky s nějakým dobrým jídlem a pitím relaxují, popřípadě se dojímají. Následující desítku filmů jsme proto prověřili přímo u našich vlastních matek a doufáme, že si jí užijí i ty vaše.

Před svatbou ne! zajímavosti

Rozpočet
35 000 000 $
Celosvětové tržby
57 756 408 $
Tržby v USA
40 336 607 $
Tržby v českých kinech
3 530 719 Kč
Návštěvnost v českých kinech
37 100 diváků

Před svatbou ne! recenze a hodnocení

Ve filmu Před svatbou ne! hrají Sigourney Weaver, Jennifer Love Hewitt, Ray Liotta, Gene Hackman, Anne Bancroft, Stacey Travis, Jeffrey Jones.

Film Před svatbou ne! režíruje David Mirkin.

Film Před svatbou ne! má 123 minut.

Film Před svatbou ne! měl rozpočet 35 000 000 $.

Film Před svatbou ne! vidělo v českých kinech 37 100 diváků.

Film Před svatbou ne! můžete vidět na Prima Plus.

Film Před svatbou ne! je online na Prima Plus, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.