FB pixel TP pixel
Heartbreakers

Před svatbou ne!

Heartbreakers
USA | 2001 | Komedie | Romantická komedie | 123 minut

Angela Nardino (Sigourney Weaver) právě řekla před oltářem své \ano\ sukničkářskému majiteli autoopravny Deanu Cumannoovi (Ray Liotta). Svatební noc se její vinou moc nevyvede a proto pouhých sedmnáct hodin po obřadu novomanželka přistihne Deana s jeho sekretářkou Wendy (Jennifer Love Hewitt). Okamž...

Angela Nardino (Sigourney Weaver) právě řekla před oltářem své \ano\ sukničkářskému majiteli autoopravny Deanu Cumannoovi (Ray Liotta). Svatební noc se její vinou moc nevyvede a proto pouhých sedmnáct hodin po obřadu novomanželka přistihne Deana s jeho sekretářkou Wendy (Jennifer Love Hewitt). Okamžitý rozvod stojí nevěrníka 30 000 dolarů a pěkný nový vůz. Nemůže tušit, že se stal obětí podvodu: Angela se ve skutečnosti jmenuje Max Conners a roli Wendy sehrála její dcera Page. Společně tvoří perfektní rodinný tým, který si získává obživu cynickým sváděním a ruinováním bohatých mužů.

IMDb  62 %

Před svatbou ne! online

Sledovat Před svatbou ne! online můžeš na Starmax. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Před svatbou ne! online, zda je ke stažení a zda má Před svatbou ne! dabing nebo titulky.

Starmax
Starmax
od 20. 2. 2022
Cena nezjištěna

Před svatbou ne! obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Před svatbou ne! , kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Před svatbou ne! postavy.

Před svatbou ne! novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Před svatbou ne! , které najdeš na našem webu.

10 filmů na které se můžete podívat s mámou
10 filmů na které se můžete podívat s mámou
05.06.2018 | Tipy na film

Aniž bychom chtěli všechny mámy házet do jednoho pytle, jedno mají všechny společné: když už se konečně dostanou k televizi, chtějí u ní zpravidla vypnout. Jistě, i mámy koukají na akčňáky, horory nebo třeba dokumenty. Ale my moc dobře víme, že to nemají lehké a většinu času jsou prostě „rády, že jsou rády“. A nejradši u telky s nějakým dobrým jídlem a pitím relaxují, popřípadě se dojímají. Následující desítku filmů jsme proto prověřili přímo u našich vlastních matek a doufáme, že si jí užijí i ty vaše.

Před svatbou ne! zajímavosti

Rozpočet
35 000 000 $
Celosvětové tržby
57 756 408 $
Tržby v USA
40 336 607 $
Tržby v českých kinech
3 530 719 Kč
Návštěvnost v českých kinech
37 100 diváků

Před svatbou ne! recenze a hodnocení