FB pixel TP pixel
The Assault
The Assault

Přepadení

The Assault
Francie | 2010 | Thrillery | Terorismus | 90 minut

V prosinci 1994 čtyři teroristé Ozbrojené islámské skupiny (GIA) unesli letadlo společnosti Air France na letišti v Alžíru s 227 osobami na palubě. Teroristé požadovali osvobození svých spolubojovníků a okamžitý vzlet letadla. Teprve po dlouhých diplomatických vyjednáváních mezi francouzskou a alžír...

V prosinci 1994 čtyři teroristé Ozbrojené islámské skupiny (GIA) unesli letadlo společnosti Air France na letišti v Alžíru s 227 osobami na palubě. Teroristé požadovali osvobození svých spolubojovníků a okamžitý vzlet letadla. Teprve po dlouhých diplomatických vyjednáváních mezi francouzskou a alžírskou vládou a popravě 3 cestujících opustilo letadlo Alžír, muselo však přistát na letišti v Marseilles-Provence, protože nemělo dostatek paliva pro let do Paříže. Film sleduje tři postavy, Thierryho, člena GIGN, Carole Jeanton, ambiciózní technokratku z ministerstva zahraničí, a Yahia Abdallaha, odhodlaného džihádistu.

Hrají: Vincent Elbaz, Mélanie Bernier, Aymen Saidi, Philippe Bas, Antoine Basler, Philippe Cura, Marie Guillard

Režie: Julien Leclercq

IMDb  61 % Kinobox  62 %

Přepadení online

Sledovat Přepadení online můžeš na Netflix. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Přepadení online, zda je ke stažení a zda má Přepadení dabing nebo titulky.

Netflix
Netflix
anglické titulky | české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 3. 2. 2021
Předplatné za 199 Kč nebo 259 Kč nebo 319 Kč - Vysvětlení cen předplatného
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Přepadení recenze a hodnocení

Ve filmu Přepadení hrají Vincent Elbaz, Mélanie Bernier, Aymen Saidi, Philippe Bas, Antoine Basler, Philippe Cura, Marie Guillard.

Film Přepadení režíruje Julien Leclercq.

Film Přepadení má 90 minut.

Film Přepadení můžete vidět na Netflix.

Film Přepadení je online na Netflix, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.