FB pixel
Přepadení 2: Temné území online

Přepadení 2: Temné území

54
Přepadení 2: Temné území 100 20 35552

Under Siege 2: Dark Territory

USA 1995 Akční filmy Přepadení

Špičkový expert Travis Dane byl docela loajálním Američanem, dokud mu nechtěli zlikvidovat projekt na jeho nejmilejší hračku – útočný válečný satelit. A miliarda za to, že se nebude strefovat do podzemního nukleárního reaktoru Pentagonu a totálně nezničí Washington D.C., není přece zas až tak moc? Na oběžné dráze krouží Travisem ovládaný válečný satelit a kdesi hluboko pod ním uhání po kolejích napříč Coloradem unesený vlak, elegantní souprava Grand Continentalu, ve které si Travis a jeho dobře motivovaný tým vybudovali řídící počítačové centrum svého megaútoku. A právě teď, kdy se expres vřítil do hluché enklávy „temného území“, je Casey Ryback opět tím jediným mužem, kdo může gangstery zastavit.

Je součástí série Přepadení. Přepadení 2: Temné území patří k nejkrvavějším filmům všech dob, uvidíte v něm celkem 65 mrtvých.

Hrají: Steven Seagal, Eric Bogosian, Katherine Heigl, Patrick Kilpatrick, Scott Sowers, Andy Romano, Sandra Taylor
Režie: Geoff Murphy

Délka: 100 minut
Premiéra v kinech: 16. 11. 1995

Přepadení 2: Temné území online


Tento titul bohužel není nikde online. Jakmile se objeví, hned ho najdeme a zařadíme!

Přepadení 2: Temné území články

Tipy na film  |  2019  |  52

Fenomén Steven Seagal: Mistr aikida, který se stal svérázem akčňáků 90. let

Stevena Seagala pamatujeme jako spoustu věcí. Jako zástupce šerifa, který se s ničím příliš nepárá, jako amerického velvyslance pro Rusko, muzikanta, nebo jako obtloustlou hvězdu laciných východoevropských béček. Nic z toho by nás ale nezajímalo, kdyby nebyl hrdinou akčních nářezů 90. let. číst více

Cache: TOPlist TOPlist TOPlist