FB pixel TP pixel
Princezna a písař
Princezna a písař

Princezna a písař

Princezna a písař
Česko | 2014 | Pohádky | Rodinné

Královský písař Janek (Matouš Ruml) a princezna Amálka (Monika Timková) myslí hlavně na různé legrácky a vylomeniny. Na hradě se chystá slavnost a vše se zdá zalité sluncem. Právě v tu chvíli se ale objeví temný mrak v podobě tří bohatých návštěvníků v čele s urozeným panem Dietrichem. Podivná kráde...

Královský písař Janek (Matouš Ruml) a princezna Amálka (Monika Timková) myslí hlavně na různé legrácky a vylomeniny. Na hradě se chystá slavnost a vše se zdá zalité sluncem. Právě v tu chvíli se ale objeví temný mrak v podobě tří bohatých návštěvníků v čele s urozeným panem Dietrichem. Podivná krádež jejich truhlice plné drahých kamenů, ze které je obviněn Janek, uvede události do pohybu. Aby si Janek zachránil život, musí z království zmizet. Amálka, jejíž ruku si nárokuje Dietrich jako náhradu za ukradený poklad, ho brzy následuje. Společně musejí najít pravého viníka loupeže, jejíž kořeny sahají hluboko do minulosti, odhalit záhadu tajemného znamení na Dietrichově paži i napravit jednu dávnou křivdu. Přitom oba zjišťují, že jsou si čím dál tím bližší a láska na sebe nenechá dlouho čekat. Jenomže pronásledovatelé jsou jim v patách...

Hrají: Matouš Ruml, Monika Timková, Jiří Bartoška, Maroš Kramár, Jiří Hána, Jiří Dvořák, Petr Nárožný

Režie: Karel Janák

IMDb  57 % Kinobox  57 %

Princezna a písař online

Sledovat Princezna a písař online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Princezna a písař online, zda je ke stažení a zda má Princezna a písař dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
české titulky | od 24. 12. 2014
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Princezna a písař recenze a hodnocení

Ve filmu Princezna a písař hrají Matouš Ruml, Monika Timková, Jiří Bartoška, Maroš Kramár, Jiří Hána, Jiří Dvořák, Petr Nárožný.

Film Princezna a písař režíruje Karel Janák.

Film Princezna a písař můžete vidět na iVysílání.

Film Princezna a písař je online na iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.