FB pixel TP pixel
Bring Me the Head of Alfredo Garcia

Přineste mi hlavu Alfreda Garcii

Bring Me the Head of Alfredo Garcia
Mexiko | 1974 | 112 minut

Ryze westernový příběh o muži najatém bohatým Mexičanem k úkonu pečlivě popsanému v názvu filmu se však neodehrává na úsvitu dvacátého století, nýbrž v jeho znepokojivě obskurním období let sedmdesátých, plném nemotivovaného násilí a otázek bez odpovědí. Benny, barman a pianista v jednom z mnoha mex...

Ryze westernový příběh o muži najatém bohatým Mexičanem k úkonu pečlivě popsanému v názvu filmu se však neodehrává na úsvitu dvacátého století, nýbrž v jeho znepokojivě obskurním období let sedmdesátých, plném nemotivovaného násilí a otázek bez odpovědí. Benny, barman a pianista v jednom z mnoha mexických barů tam na konečné, ucítí šanci vysmeknout se ubíjející rutině neustále odrhovaného songu Guantanamera pro potěchu illinoiských turistů poté, co je mu nabídnuto deset tisíc dolarů za hlavu Ala Garcii, šviháka, který přivedl do jiného stavu dceru mexického latifundisty. Byť je Bennyho delirická odysea ve společnosti Mexičanky Elity a později i zmíněného torza skrz naskrz prosáklá krví a tequilou, nepostrádá ani jasnozřivé okamžiky ryzí romantiky či úlevnou ironii v tzv. kultovních hláškách.

IMDb  76 %
Voyo
na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Přineste mi hlavu Alfreda Garcii online

Přineste mi hlavu Alfreda Garcii online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Přineste mi hlavu Alfreda Garcii obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Přineste mi hlavu Alfreda Garcii, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Přineste mi hlavu Alfreda Garcii postavy.

Přineste mi hlavu Alfreda Garcii novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Přineste mi hlavu Alfreda Garcii, které najdeš na našem webu.

Přineste mi hlavu Alfreda Garcii recenze a hodnocení

Tvůj názor na Přineste mi hlavu Alfreda Garcii?