FB pixel TP pixel
Případ Stodolovi
Případ Stodolovi

Případ Stodolovi

Případ Stodolovi
Česko | 2024 | Dokumentární seriály | Zločin

Nejpodrobnější rekonstrukce policejní práce! Detailní pohled na případ, který změnil českou kriminalistiku. V nové dokumentární sérii Mirka Vaňury se objeví nikdy nezveřejněné policejní záběry, fotografie ze zákulisí vyšetřování i úplně nová svědectví. Zazní, jak se s tragickou ztrátou smiřovaly rod...

Nejpodrobnější rekonstrukce policejní práce! Detailní pohled na případ, který změnil českou kriminalistiku. V nové dokumentární sérii Mirka Vaňury se objeví nikdy nezveřejněné policejní záběry, fotografie ze zákulisí vyšetřování i úplně nová svědectví. Zazní, jak se s tragickou ztrátou smiřovaly rodiny obětí i co prožívali příbuzní obou vrahů.

Případ Stodolovi online

Sledovat Případ Stodolovi online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Případ Stodolovi online, zda je ke stažení a zda má Případ Stodolovi dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 15. 3. 2024
Předplatné za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Případ Stodolovi novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Případ Stodolovi, které najdeš na našem webu.

Strhující Le Mans, hledání pokladu Mayů a další víkendové novinky (nejen) na Netflixu
Strhující Le Mans, hledání pokladu Mayů a další víkendové novinky (nejen) na Netflixu
15.03.2024 17:00:00 | Tipy na film

Tento víkend sice Netflix nemá žádný opravdový blockbuster, co však nenabízí ve velikosti titulů, to dorovnává kvantitou. Samozřejmě si také vydatně pomáhá novými přírůstky z akvizic, které mu rozšiřují katalog. Konkurence má ale také pár novinek v rukávu. Především Apple představil další historickou novinku.

Vražedné řádění Stodolových v dosud neodhalených záběrech. Nový seriál je exkluzivně na Voyo
Vražedné řádění Stodolových v dosud neodhalených záběrech. Nový seriál je exkluzivně na Voyo
15.03.2024 15:00:00 | České novinky

Manželé Stodolovi byli za své vražedné skutky zatčeni před 21 lety, dodnes však jejich brutální činy vůči seniorům fascinují českou společnost. Jak se pátrání po jedněch z nejvýraznějších sériových vrahů v historii Česka odehrálo? To odhaluje nový dokumentární speciál, který je exkluzivně dostupný na Voyo a který obsahuje dosud neviděné materiály.

Případ Stodolovi recenze a hodnocení

V seriálu Případ Stodolovi hrají .

Seriál Případ Stodolovi můžete vidět na Voyo.

Seriál Případ Stodolovi je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.