FB pixel TP pixel
Natural Light
Natural Light

Přirozené světlo

Natural Light
Maďarsko | 2021 | Válečné filmy | Druhá světová válka | 103 minut

Druhá světová válka, okupovaný Sovětský svaz. István Semetka je jednoduchý maďarský farmář, který slouží jako desátník ve speciální průzkumnické jednotce partizánů. Na cestě do odlehlé dědiny jeho rota padá pod nepřátelskou palbou. Když je zabit velitel, Semetka musí překonat své obavy a převzít vel...

Druhá světová válka, okupovaný Sovětský svaz. István Semetka je jednoduchý maďarský farmář, který slouží jako desátník ve speciální průzkumnické jednotce partizánů. Na cestě do odlehlé dědiny jeho rota padá pod nepřátelskou palbou. Když je zabit velitel, Semetka musí překonat své obavy a převzít velení nad jednotkou, protože je uvězněný v chaosu, který nedokáže ovládat.

Přirozené světlo obsazení

Herci: Ferenc Szabó, Tamás Garbacz, László Bajkó, Gyula Franczia, Stuhl Erno, Zsolt Fodor, Csaba Nánási, Krisztián Kozó, Mareks Lapeskis, Gyula Szilágyi

Režie: Nagy Dénes

IMDb  59 % Kinobox  58 % Přirozené světlo CSFD 54 %

Přirozené světlo online

Sledovat Přirozené světlo online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Přirozené světlo online, zda je zdarma či je ke stažení a zda má Přirozené světlo dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 1. 5. 2022
Půjčení (HD) za 140 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Přirozené světlo recenze a hodnocení

Ve filmu Přirozené světlo hrají Ferenc Szabó, Tamás Garbacz, László Bajkó, Gyula Franczia, Stuhl Erno, Zsolt Fodor, Csaba Nánási, Krisztián Kozó, Mareks Lapeskis, Gyula Szilágyi.

Film Přirozené světlo režíruje Nagy Dénes.

Film Přirozené světlo má 103 minut.

Film Přirozené světlo můžete vidět na Edison.

Film Přirozené světlo je online na Edison, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.