FB pixel TP pixel
Top Secret!

Přísně tajné!

Top Secret!
Velká Británie | 1984 | Komedie | Parodie | 90 minut

Americký pilot za letu neuposlechne rozkaz a shodí velký náklad potravin hladujícím utečencům ze Středního východu. Z obavy před publicitou se ho představitelé amerických vzdušných sil snaží dostat do ústraní. Pověří ho novou úlohou - strážit prezidentovu speciální kufřík s počítačem na spustění nuk...

Americký pilot za letu neuposlechne rozkaz a shodí velký náklad potravin hladujícím utečencům ze Středního východu. Z obavy před publicitou se ho představitelé amerických vzdušných sil snaží dostat do ústraní. Pověří ho novou úlohou - strážit prezidentovu speciální kufřík s počítačem na spustění nukleární války. Když se prezident se svým novým strážcem aktovky vrací z konference do hotelu, přepadnou je teroristé a zmocní se kufříku. V přímém televizním přenosu požádují prezidentovu sabevraždu, jinak odpálí jadernou raketu na Washington

Hrají: Val Kilmer, Lucy Gutteridge, Peter Cushing, Jeremy Kemp, Christopher Villiers, Warren Clarke, Harry Ditson

Režie: Jim Abrahams, David Zucker

IMDb  72 % Kinobox  70 %

Přísně tajné! online

Sledovat Přísně tajné! online můžeš na Google Play. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Přísně tajné! online, zda je ke stažení a zda má Přísně tajné! dabing nebo titulky.

Google Play
Google Play
anglické titulky | původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 28. 2. 2023
Půjčení za 67 Kč Nákup (HD) za 110 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Přísně tajné! novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Přísně tajné!, které najdeš na našem webu.

99 nejlepších komedií podle BBC
99 nejlepších komedií podle BBC
23.08.2017 | Tipy na film

Britská televizní stanice oslovila 52 filmových kritiků, aby vytvořili nejlepší filmové komedie všech dob. Když jejich hlasy sečetla, vznikl z toho ultimátní žebříček filmů, kde nechybí čistokrevné komedie, ale i parodie, satiry či černý humor. Do necelé stovky se probojoval také jediný český zástupce, ale jinak žebříček ovládly americké filmy. Tipnete si kdo vyhrál?

Přísně tajné! recenze a hodnocení

Ve filmu Přísně tajné! hrají Val Kilmer, Lucy Gutteridge, Peter Cushing, Jeremy Kemp, Christopher Villiers, Warren Clarke, Harry Ditson.

Film Přísně tajné! režíruje Jim Abrahams, David Zucker.

Film Přísně tajné! má 90 minut.

Film Přísně tajné! můžete vidět na Google Play.

Film Přísně tajné! je online na Google Play, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.