FB pixel TP pixel
Breaking at the Edge
Breaking at the Edge

Přízrak zmizelé

Breaking at the Edge
USA | 2013 | Horory | Duchové

Bianca je v pátém měsíci těhotenství, šťastně vdaná, těšící se na své miminko. Má za sebou ale psychické zhroucení po několika předešlých potratech. Tentokrát je vše v pořádku, až do doby, kdy Bianca skoro všude vidí podivnou ženu s mokrými vlasy. Nejdříve se domnívá, že se opět ke slovu hlásí její ...

Bianca je v pátém měsíci těhotenství, šťastně vdaná, těšící se na své miminko. Má za sebou ale psychické zhroucení po několika předešlých potratech. Tentokrát je vše v pořádku, až do doby, kdy Bianca skoro všude vidí podivnou ženu s mokrými vlasy. Nejdříve se domnívá, že se opět ke slovu hlásí její mentální nemoc. Když ženu uvidí v televizi a zjistí, že je pohřešovaná, pravděpodobně zavražděná, začíná uvažovat o nadpřirozených jevech. Kvůli její předchozí psychiatrické léčbě jí ale nikdo nevěří. Navíc žena začíná vyhrožovat, že ublíží jí i jejímu dítěti, proto Biance nezbývá nic jiného, než aby sama zjistila, o co pohřešované ženě jde...

IMDb  41 % CSFD  41 %

Přízrak zmizelé online

Sledovat Přízrak zmizelé online můžeš na Starmax, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Přízrak zmizelé online, zda je ke stažení a zda má Přízrak zmizelé dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | od 17. 1. 2021
Předplatné za 159 Kč
Starmax
Starmax
od 10. 7. 2021
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Přízrak zmizelé obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Přízrak zmizelé, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Přízrak zmizelé postavy.

Přízrak zmizelé recenze a hodnocení

Ve filmu Přízrak zmizelé hrají Rebecca Da Costa, Milo Ventimiglia, Andie MacDowell, Johnathon Schaech, Logan Browning, Brianne Davis, Ketrenna Kirkland.

Film Přízrak zmizelé režíruje Predrag Antonijević.

Film Přízrak zmizelé můžete vidět na Starmax, Voyo.

Film Přízrak zmizelé je online na Starmax, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.