FB pixel TP pixel
I Can Quit Whenever I Want
I Can Quit Whenever I Want

Profesoři zločinu

I Can Quit Whenever I Want
Itálie | 2014 | Smetto quando voglio - Collezione | Komedie | Krimi komedie | 100 minut

Pietru Zinnimu je třicetsedm let a je to geniální badatel. To však nestačí. Na univerzitě dochází ke škrtům v rozpočtu a on dostává výpověď. Co může dělat, aby přežil nerd, který se celý život věnoval jen studiu? Nápad je dramaticky jednoduchý: dát dohromady zločineckou bandu, jaká se hned tak nevid...

Pietru Zinnimu je třicetsedm let a je to geniální badatel. To však nestačí. Na univerzitě dochází ke škrtům v rozpočtu a on dostává výpověď. Co může dělat, aby přežil nerd, který se celý život věnoval jen studiu? Nápad je dramaticky jednoduchý: dát dohromady zločineckou bandu, jaká se hned tak nevidí. Vybere ze svých bývalých kolegů ty nejlepší, kteří bez ohledu na své schopnosti již žijí na okraji společnosti; někdo se živí jako pumpař, jiný myje nádobí, další hraje poker. Ukáže se, že makroekonomika, neurobiologie, antropologie, klasická literatura a archeologie se výborně hodí ke zdolání kriminální pyramidy. Úspěch se dostavuje okamžitě a prudce, konečně přicházejí peníze, moc, ženy a úspěch. Problém bude to vše řídit...

IMDb  70 % CSFD  67 %

Profesoři zločinu online

Sledovat Profesoři zločinu online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Profesoři zločinu online, zda je ke stažení a zda má Profesoři zločinu dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 6. 8. 2021
Předplatné za 155 Kč

Profesoři zločinu obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Profesoři zločinu, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Profesoři zločinu postavy.

Edoardo Leo
Edoardo Leo
Pietro Zinni
Valerio Aprea
Valerio Aprea
Mattia Argeri
Paolo Calabresi
Paolo Calabresi
Arturo Frantini
Stefano Fresi
Stefano Fresi
Alberto Petrelli
Lorenzo Lavia
Lorenzo Lavia
Giorgio Sironi
Pietro Sermonti
Pietro Sermonti
Andrea De Sanctis
Libero De Rienzo
Libero De Rienzo
Bartolomeo Bonelli
Sergio Solli
Sergio Solli
Professor Seta
Majlinda Agaj
Majlinda Agaj
Angelica

Profesoři zločinu recenze a hodnocení

Ve filmu Profesoři zločinu hrají Edoardo Leo, Valeria Solarino, Valerio Aprea, Paolo Calabresi, Stefano Fresi, Lorenzo Lavia, Pietro Sermonti.

Film Profesoři zločinu režíruje Sydney Sibilia.

Film Profesoři zločinu má 100 minut.

Film Profesoři zločinu můžete vidět na Edison.

Film Profesoři zločinu je online na Edison, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.