FB pixel TP pixel
Provdám svou ženu
Provdám svou ženu

Provdám svou ženu

Provdám svou ženu
Česko | 1941 | Komedie | Situace

Vlasta Burian jako potrhlý profesor botaniky podnikne složitou akci, aby se elegantně zbavil rozmarné manželky. Zápletka pojednává o mírně potrhlém profesorovi botaniky Ducánkovi, kterého zaměstnávaly jeho vědecké pokusy tak, že zcela zapomněl na to, že je ženatý. O existenci jeho rozmarné ženy, ope...

Vlasta Burian jako potrhlý profesor botaniky podnikne složitou akci, aby se elegantně zbavil rozmarné manželky. Zápletka pojednává o mírně potrhlém profesorovi botaniky Ducánkovi, kterého zaměstnávaly jeho vědecké pokusy tak, že zcela zapomněl na to, že je ženatý. O existenci jeho rozmarné ženy, operetní divy Lucy, nevěděla ani jeho hospodyně Veronika, ani přítel Potužník. Když se však manželka po sedmi letech kajícně vrátila domů, Ducánek podnikne komplikovanou akci, aby se své ženy elegantně zbavil...

Hrají: Vlasta Burian, Zita Kabátová, Světla Svozilová, Jaroslav Marvan, Věra Ferbasová, Čeněk Šlégl, Raoul Schránil

Režie: Miroslav Cikán

IMDb  70 %

Provdám svou ženu online

Sledovat Provdám svou ženu online můžeš na České kino. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Provdám svou ženu online, zda je ke stažení a zda má Provdám svou ženu dabing nebo titulky.

České kino
České kino
od 5. 12. 2022
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Provdám svou ženu recenze a hodnocení

Ve filmu Provdám svou ženu hrají Vlasta Burian, Zita Kabátová, Světla Svozilová, Jaroslav Marvan, Věra Ferbasová, Čeněk Šlégl, Raoul Schránil.

Film Provdám svou ženu režíruje Miroslav Cikán.

Film Provdám svou ženu můžete vidět na České kino.

Film Provdám svou ženu je online na České kino, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.