FB pixel TP pixel
První akční hrdina
První akční hrdina

První akční hrdina

První akční hrdina
Česko | 2019 | Akční filmy | Parodie

Mladý filmový fanoušek zjišťuje, že se stal hlavním hrdinou akčního filmu, který navzdory jeho vůli vytváří nevyzpytatelný Režisér. Podaří se mu díky znalosti žánrových pravidel porazit zákeřné padouchy a zachránit svou životní lásku? Krátký film debutujícího Jana Haluzy skládá poctu tvorbě Oldřicha...

Mladý filmový fanoušek zjišťuje, že se stal hlavním hrdinou akčního filmu, který navzdory jeho vůli vytváří nevyzpytatelný Režisér. Podaří se mu díky znalosti žánrových pravidel porazit zákeřné padouchy a zachránit svou životní lásku? Krátký film debutujícího Jana Haluzy skládá poctu tvorbě Oldřicha Lipského a Václava Vorlíčka i nejslavnějším hollywoodským akčňákům. To vše v originální hře s postupy akčního žánru, jaká v české kinematografii nemá obdoby.

IMDb  64 % CSFD  52 %

První akční hrdina online

Sledovat První akční hrdina online můžeš na DaFilms, Prima Videopůjčovna, Starmax. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film První akční hrdina online, zda je ke stažení a zda má První akční hrdina dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
od 5. 5. 2020
Předplatné za 145 Kč
Prima Videopůjčovna
Prima Videopůjčovna
HD kvalita | SD kvalita | od 16. 4. 2021
Půjčení za 49 Kč
Starmax
Starmax
od 10. 7. 2021
Cena nezjištěna

První akční hrdina obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu První akční hrdina, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu První akční hrdina postavy.

První akční hrdina recenze a hodnocení