FB pixel TP pixel
The First Beautiful Thing První krásná věc
The First Beautiful Thing První krásná věc

První krásná věc

The First Beautiful Thing První krásná věc
Itálie | 2010 | Komedie | Rodinné vztahy | 122 minut

První krásná věc je vtipná, něžná a podmanivá tragikomedie odehrávající se na pozadí provinční Itálie, jeho maloměstské mentality, kterou ztělesňují muži, očarovaní smyslností jedné ženy, avšak neschopní ji oslovit. Tajemství po tajemství se odhalují, což vede k nečekanému smíření. Lekce v lásce a ž...

První krásná věc je vtipná, něžná a podmanivá tragikomedie odehrávající se na pozadí provinční Itálie, jeho maloměstské mentality, kterou ztělesňují muži, očarovaní smyslností jedné ženy, avšak neschopní ji oslovit. Tajemství po tajemství se odhalují, což vede k nečekanému smíření. Lekce v lásce a životě ztělesněná v nekonvenční, odvážné a neodolatelné matce.

Hrají: Valerio Mastandrea, Stefania Sandrelli, Marco Messeri, Fabrizia Sacchi, Emanuele Barresi, Isabella Cecchi

Režie: Paolo Virzi

IMDb  71 % Kinobox  70 %

První krásná věc online

Sledovat První krásná věc online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film První krásná věc online, zda je ke stažení a zda má První krásná věc dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 1. 2. 2022
Půjčení (HD) za 140 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

První krásná věc recenze a hodnocení

Ve filmu První krásná věc hrají Valerio Mastandrea, Stefania Sandrelli, Marco Messeri, Fabrizia Sacchi, Emanuele Barresi, Isabella Cecchi.

Film První krásná věc režíruje Paolo Virzi.

Film První krásná věc má 122 minut.

Film První krásná věc můžete vidět na Edison.

Film První krásná věc je online na Edison, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.