FB pixel TP pixel
Pták Ohnivák
Pták Ohnivák

Pták Ohnivák

Pták Ohnivák
Česko | 1997 | Pohádky | Rodinné

Princ Afron s mladším bratrem Otmarem vezou na hrad krále Jorgena darem překrásného ptáka Ohniváka, který umí přivolávat lásku a zaplašit smrt. Po cestě se Afron zamiluje do neznámé krásky. Ukáže se, že je to princezna Elena, kterou si jako svou vyvolenou vybral i zlý černokněžník Skeleton. Princ Af...

Princ Afron s mladším bratrem Otmarem vezou na hrad krále Jorgena darem překrásného ptáka Ohniváka, který umí přivolávat lásku a zaplašit smrt. Po cestě se Afron zamiluje do neznámé krásky. Ukáže se, že je to princezna Elena, kterou si jako svou vyvolenou vybral i zlý černokněžník Skeleton. Princ Afron se vydává na nebezpečnou cestu, aby svou lásku vysvobodil z jeho temných kouzel…\r Výpravnou filmovou pohádku na motivy bratří Grimmů natočil v roce 1997 osvědčený „pohádkový“ režisér Václav Vorlíček. Jeho stálý spolupracovník Miloš Macourek příběh obohatil o vtipné dialogy. Princeznu stejně jako v Kouzelném měšci hraje německá herečka Tina Rulandová, jejího otce, krále Jorgena, Horst Buchholz. V záporné roli černého vládce Skeletona exceluje Karel Roden a v roli babky Jadwigy Jiřina Bohdalová.

IMDb  53 % CSFD  43 %

Pták Ohnivák online

Sledovat Pták Ohnivák online můžeš na České kino, Vodafone TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Pták Ohnivák online, zda je ke stažení a zda má Pták Ohnivák dabing nebo titulky.

České kino
České kino
od 5. 12. 2022
Předplatné za 99 Kč
Vodafone TV
Vodafone TV
HD kvalita | SD kvalita | od 8. 12. 2021
Předplatné za 99 Kč

Pták Ohnivák obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Pták Ohnivák, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Pták Ohnivák postavy.

Pták Ohnivák zajímavosti

Tržby v českých kinech
3 909 613 Kč
Návštěvnost v českých kinech
114 061 diváků

Pták Ohnivák recenze a hodnocení

Ve filmu Pták Ohnivák hrají Tina Ruland, Manou Lubowski, Ondřej Brousek, Horst Buchholz, Marián Labuda, Jiřina Bohdalová, Jiří Langmajer.

Film Pták Ohnivák režíruje Václav Vorlíček.

Film Pták Ohnivák vidělo v českých kinech 114 061 diváků.

Film Pták Ohnivák můžete vidět na České kino, Vodafone TV.

Film Pták Ohnivák je online na České kino, Vodafone TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.