FB pixel TP pixel
Punk je hned!
Punk je hned!

Punk je hned!

Punk je hned!
Slovensko | 2019 | Drama | Drogy

Drogově závislý pankáč Kwička žije se svojí družkou a synem v rozpadajícím se podnájmu. Jeho alternativní způsob života se střetne s tvrdou realitou, když dostane dopis od sociální péče s výstrahou, že mu bude dítě odebráno. Kwička se pokusí věci napravit, ale jeho impulzivní chování promění snahu o...

Drogově závislý pankáč Kwička žije se svojí družkou a synem v rozpadajícím se podnájmu. Jeho alternativní způsob života se střetne s tvrdou realitou, když dostane dopis od sociální péče s výstrahou, že mu bude dítě odebráno. Kwička se pokusí věci napravit, ale jeho impulzivní chování promění snahu o záchranu ve volný pád. Režijní debut Juraje Šlauka se inspiruje osudy lidí žijících na periferii.

IMDb  68 % CSFD  64 %

Punk je hned! online

Sledovat Punk je hned! online můžeš na Aerovod, DaFilms, KVIFF TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Punk je hned! online, zda je ke stažení a zda má Punk je hned! dabing nebo titulky.

Aerovod
Aerovod
HD kvalita | SD kvalita | od 3. 2. 2020
Půjčení (HD) za 60 Kč Nákup (HD) za 110 Kč
DaFilms
DaFilms
od 9. 5. 2022
Předplatné za 135 Kč
KVIFF TV
KVIFF TV
od 6. 6. 2022
Půjčení (HD) za 70 Kč Nákup (HD) za 120 Kč

Punk je hned! obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Punk je hned!, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Punk je hned! postavy.

Punk je hned! recenze a hodnocení

František Fuka
František Fuka FFFilm
18.06.2019

(Oficiální text distributora) Drogově závislý pankáč Kwička žije se svojí družkou a synem v rozpadajícím se podnájmu. Jeho alternativní způsob života se střetne s tvrdou realitou, když dostane dopis od sociální péče s výstrahou, že mu bude dítě odebráno. Kwička se pokusí věci napravit, ale jeho imp......   Celá recenze

 40 %