FB pixel TP pixel
Young Sherlock Holmes

Pyramida hrůzy

Young Sherlock Holmes
USA | 1985 | Dobrodružné filmy | Hledání pokladu | 109 minut

Věřte nebo ne, i nejgeniálnější detektiv všech dob byl kdysi mladý. Nicméně už na střední škole, kde se také potkal s nejlepším přítelem Johnem Watsonem, byly jeho intelekt a vyšetřovací čuch v trvalé permanenci. A ještě více zbystřily poté, co zjistil, že nedávná smrt známého obchodníka rozhodně ne...

Věřte nebo ne, i nejgeniálnější detektiv všech dob byl kdysi mladý. Nicméně už na střední škole, kde se také potkal s nejlepším přítelem Johnem Watsonem, byly jeho intelekt a vyšetřovací čuch v trvalé permanenci. A ještě více zbystřily poté, co zjistil, že nedávná smrt známého obchodníka rozhodně nebyla náhodná. Společně s budoucím doktorem Watsonem se teenager Sherlock vydává po stopách tajemného egyptského kultu

IMDb  68 % CSFD  77 %

Pyramida hrůzy online

Sledovat Pyramida hrůzy online můžeš na Google Play. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Pyramida hrůzy online, zda je ke stažení a zda má Pyramida hrůzy dabing nebo titulky.

Google Play
Google Play
anglické titulky | původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 28. 2. 2023
Půjčení za 67 Kč Nákup (HD) za 110 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Pyramida hrůzy obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Pyramida hrůzy, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Pyramida hrůzy postavy.

Pyramida hrůzy novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Pyramida hrůzy, které najdeš na našem webu.

10 dobrodružných pecek Stevena Spielberga
10 dobrodružných pecek Stevena Spielberga
30.03.2018 | Tipy na film

Steven Spielberg nám k velikonočním svátkům nadělil tu nejkrásnější kraslici v podobě famózní sci-fi nerdoviny Ready Player One. A protože ta ve své knižní podobě skládala poctu právě filmům režírovaným a produkovaným Stevenem Spielbergem, rozhodli jsme se, že na ně také nostalgicky zavzpomínáme. Tady jsou srdcovky, u kterých jihnou naše věčně dětská filmová srdce.

Pyramida hrůzy recenze a hodnocení

Ve filmu Pyramida hrůzy hrají Nicholas Rowe, Alan Cox, Sophie Ward, Anthony Higgins, Susan Fleetwood, Matthew Ryan, Earl Rhodes.

Film Pyramida hrůzy režíruje Barry Levinson.

Film Pyramida hrůzy má 109 minut.

Film Pyramida hrůzy můžete vidět na Google Play.

Film Pyramida hrůzy je online na Google Play, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.