FB pixel TP pixel
Nick and Norah's Infinite Playlist
Nick and Norah's Infinite Playlist

Rande na jednu noc

Nick and Norah's Infinite Playlist
USA | 2008 | Komedie | Nezadaní | 89 minut

Na newyorské ulice padla noc a dvě osamělá srdce v ní hledají maják, který by jim ukázal kudy se vydat dál. Už brzy pochopí, že štěstí často může ležet mnohem blíž, než jsme si ochotní připustit. Na počátku této úsměvné romantické komedie stojí dva mladí lidé, obyčejný kluk - basák z nic moc kapely ...

Na newyorské ulice padla noc a dvě osamělá srdce v ní hledají maják, který by jim ukázal kudy se vydat dál. Už brzy pochopí, že štěstí často může ležet mnohem blíž, než jsme si ochotní připustit. Na počátku této úsměvné romantické komedie stojí dva mladí lidé, obyčejný kluk - basák z nic moc kapely a tuze dobře situovaná dcera majitele prestižního nahrávacího studia, a popravdě je nepojí vlastně vůbec nic. Snad jen to, že mají podobný vkus na písničky. Oba si právě prošli bolavými rozchody, jejich srdce jsou opuštěná a uzavřená před světem. Přesto ale občas stačí jediná noc, aby se z mraky poseté oblohy nad New Yorkem vyklubalo slunce a vše kolem najednou začalo být krásnější než kdykoli dřív. A právě to ostýchavý Nick a sebejistá, nedůvěřivá, otázkami překypující Norah tuto noc zažijí, když hledají tajný koncert oblíbené nezávislé „indie“ kapely. Natolik zvláštní pár Manhattan možná ještě neviděl. Ale co. Láska má miliony podob.

Hrají: Michael Cera, Michael Cera, Kat Dennings, Kat Dennings, Aaron Yoo, Aaron Yoo, Alexis Dziena

Režie: Peter Sollett, Peter Sollett

IMDb  66 % Kinobox  65 %

Rande na jednu noc online

Sledovat Rande na jednu noc online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Rande na jednu noc online, zda je ke stažení a zda má Rande na jednu noc dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
anglické titulky | původní znění | české titulky | český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 25. 5. 2020
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Rande na jednu noc novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Rande na jednu noc, které najdeš na našem webu.

40+ nejlepších filmů, které musí vidět každý správný hipster
40+ nejlepších filmů, které musí vidět každý správný hipster
26.11.2019 | Tipy na film

Myslíte si, že patříte mezi hipsterskou komunitu? Podívejte se na náš žebříček 45 nejvíc hipster filmů a pokud jste alespoň 30 z nich viděli, tak mezi hipstery opravdu patříte. Tak co, jak jste na tom?

Rande na jednu noc recenze a hodnocení

Ve filmu Rande na jednu noc hrají Michael Cera, Michael Cera, Kat Dennings, Kat Dennings, Aaron Yoo, Aaron Yoo, Alexis Dziena.

Film Rande na jednu noc režíruje Peter Sollett, Peter Sollett.

Film Rande na jednu noc má 89 minut.

Film Rande na jednu noc můžete vidět na iTunes.

Film Rande na jednu noc je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.