FB pixel TP pixel
The Paperboy

Reportér

The Paperboy
USA | 2012 | Thrillery | Novináři | 107 minut

 Píše se rok 1969. Ostřílený reportér Ward Jansen (Matthew McConaughey) se s kolegou vrací do svého rodného města na Floridě. Chce na místě činu získat více informací o událostech, po kterých se samotářský lovec aligátorů, Hillary van Wetter (John Cusack), ocitl v cele smrti. Van Wetter čeká na popr...

 Píše se rok 1969. Ostřílený reportér Ward Jansen (Matthew McConaughey) se s kolegou vrací do svého rodného města na Floridě. Chce na místě činu získat více informací o událostech, po kterých se samotářský lovec aligátorů, Hillary van Wetter (John Cusack), ocitl v cele smrti. Van Wetter čeká na popravu kvůli vraždě šerifa, z níž byl usvědčen navzdory chybějícím důkazům. V pátrání pomáhá Wardovi i jeho mladší bratr, Jack (Zac Efron), a půvabná Charlotte (Nicole Kidman), jež věří v lovcovu nevinu. Ne každý ve městě ale jejich snahu vítá s nadšením a ne každý s nimi chce hrát čistou hru.

IMDb  58 %

Reportér online

Sledovat Reportér online můžeš na Starmax. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Reportér online, zda je ke stažení a zda má Reportér dabing nebo titulky.

Starmax
Starmax
od 15. 8. 2022
Cena nezjištěna

Reportér obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Reportér, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Reportér postavy.

Reportér recenze a hodnocení

Ve filmu Reportér hrají Zac Efron, Matthew McConaughey, Nicole Kidman, John Cusack, David Oyelowo, Macy Gray, Scott Glenn.

Film Reportér režíruje Lee Daniels.

Film Reportér má 107 minut.

Film Reportér můžete vidět na Starmax.

Film Reportér je online na Starmax, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.