FB pixel TP pixel

Roky a roky online

Sledovat Roky a roky online můžeš na Canal Plus. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Roky a roky online, zda je ke stažení a zda má Roky a roky dabing nebo titulky.

Canal Plus
Canal Plus
od 7. 6. 2023
Předplatné za 189 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Roky a roky novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Roky a roky, které najdeš na našem webu.

10 nenápadných seriálů na HBO GO, které musíte vidět
10 nenápadných seriálů na HBO GO, které musíte vidět
31.07.2019 12:00:00 | Tipy na film

Sex ve městě, Hru o trůny a TBBT na HBO GO sjíždí každý, ale znáte tyhle pecky? Pokud ano, gratulujeme, dostáváte zlatého bludišťáka. Pokud ne, pohodlně se usaďte, jízda začíná! Je libo komedie, černá komedie, true crime drama nebo něco ze života? Z této desítky si vybere každý.

10 nejlepších seriálových novinek první poloviny roku 2019
10 nejlepších seriálových novinek první poloviny roku 2019
17.07.2019 | Tipy na film

Šest měsíců roku 2019 je za námi, a to je ten pravý čas začít bilancovat. Mrkli jsme proto na ty nejlepší nové seriály, které nám online půjčovny naservírovaly. Ano, hledáme skutečně pouze mezi novinkami, které si můžete ihned online pustit. Ale i tak se nám podařilo vybrat bohatou nabídku s mnoha dalšími odbočkami. Pojďme na to.

Roky a roky recenze a hodnocení

V seriálu Roky a roky hrají Emma Thompson, Russell Tovey, Rory Kinnear, T'Nia Miller, Ruth Madeley, Anne Reid, Jessica Hynes.

Seriál Roky a roky můžete vidět na Canal Plus.

Seriál Roky a roky je online na Canal Plus, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.