FB pixel TP pixel
A Charming Man
A Charming Man

Roztomilý člověk

A Charming Man
Česko | 1941 | Komedie | Situace | 104 minut

Redaktor Viktor Bláha (Oldřich Nový) je člověk, který si hrozně rád vymýšlí bláznivé legrácky, při kterých se ohromě dobře baví a samozřejmě na účet svého okolí. Na jeho srandičky ale doplácejí nejen jeho přátelé a to, zejména jeho spolubydlící Jan Valtera (Ladislav Pešek), ale také zcela neznámí li...

Redaktor Viktor Bláha (Oldřich Nový) je člověk, který si hrozně rád vymýšlí bláznivé legrácky, při kterých se ohromě dobře baví a samozřejmě na účet svého okolí. Na jeho srandičky ale doplácejí nejen jeho přátelé a to, zejména jeho spolubydlící Jan Valtera (Ladislav Pešek), ale také zcela neznámí lidé, kteří se mu náhodou připletou do cesty, a nemají potuchy, co je Bláha zač. Jenomže jak se říká, padla kosa na kámen. Jednoho dne se totiž seznámí s roztomilou dívkou Poldou, která mu okamžitě zaimponuje (Nataša Gollová), a ta si také umí tak náramně dobře, a pohotově vymýšlet.... a tak najednou je panu redaktorovi občas trochu těsno v okolí límečku a kravaty...

Hrají: Oldřich Nový, Nataša Gollová, Ladislav Pešek, Lída Chválová, Raoul Schránil, Theodor Pištěk, Ella Nollová

Režie: Martin Frič

IMDb  75 % Kinobox  77 %

Roztomilý člověk online

Sledovat Roztomilý člověk online můžeš na České kino, Prima Plus, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Roztomilý člověk online, zda je ke stažení a zda má Roztomilý člověk dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 4. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
České kino
České kino
od 5. 12. 2022
Předplatné za 99 Kč
Prima Plus
Prima Plus
od 9. 2. 2023
Zdarma {SD} nebo Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Roztomilý člověk recenze a hodnocení

Ve filmu Roztomilý člověk hrají Oldřich Nový, Nataša Gollová, Ladislav Pešek, Lída Chválová, Raoul Schránil, Theodor Pištěk, Ella Nollová.

Film Roztomilý člověk režíruje Martin Frič.

Film Roztomilý člověk má 104 minut.

Film Roztomilý člověk můžete vidět na České kino, Prima Plus, Voyo.

Film Roztomilý člověk je online na České kino, Prima Plus, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.