FB pixel TP pixel
Medicine Man

Šaman

Medicine Man
USA | 1992 | Dobrodružné filmy | Rakovina | 106 minut

Doktor Robert Campbell žije už několik let na odloučeném místě v amazonské džungli v přátelské symbióze s primitivním kmenem. Věří tomu, že dlouholetý výzkum konečně přinese své ovoce - lék proti rakovině. Lékařův samotářský život se obrací vzhůru nohama příjezdem doktorky Rae Craneové, kterou do dž...

Doktor Robert Campbell žije už několik let na odloučeném místě v amazonské džungli v přátelské symbióze s primitivním kmenem. Věří tomu, že dlouholetý výzkum konečně přinese své ovoce - lék proti rakovině. Lékařův samotářský život se obrací vzhůru nohama příjezdem doktorky Rae Craneové, kterou do džungle poslala společnost, financující Campbellovy vědecké výzkumy.

Hrají: Sean Connery, Lorraine Bracco, José Wilker, Rodolfo De Alexandre, Angelo Barra Moreira, Francisco Tsiren Tsere Rereme

Režie: John McTiernan

IMDb  59 % Kinobox  65 %

Šaman online

Sledovat Šaman online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Šaman online, zda je ke stažení a zda má Šaman dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 4. 12. 2022
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 249 Kč nebo 279 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Šaman recenze a hodnocení

Ve filmu Šaman hrají Sean Connery, Lorraine Bracco, José Wilker, Rodolfo De Alexandre, Angelo Barra Moreira, Francisco Tsiren Tsere Rereme.

Film Šaman režíruje John McTiernan.

Film Šaman má 106 minut.

Film Šaman měl rozpočet 40 000 000 $.

Film Šaman můžete vidět na iTunes.

Film Šaman je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.