FB pixel TP pixel
Free Willy

Zachraňte Willyho!

Free Willy
USA | 1993 | Zachraňte Willyho | Dobrodružné filmy | Zvířata | 112 minut

Willy je nádherná kosatka uvězněná v příliš těsné nádrži Tichomořského severozápadního vodního parku. O nocích volá po své rodině, která dovádí v nedalekém zálivu. Nikdo nerozumí jeho nářkům a náladám - kromě dvanáctiletého chlapce, který až moc dobře ví, co to znamená žít bez rodiny. Zachraňte Will...

Willy je nádherná kosatka uvězněná v příliš těsné nádrži Tichomořského severozápadního vodního parku. O nocích volá po své rodině, která dovádí v nedalekém zálivu. Nikdo nerozumí jeho nářkům a náladám - kromě dvanáctiletého chlapce, který až moc dobře ví, co to znamená žít bez rodiny. Zachraňte Willyho je milý a dojemný příběh přátelství chlapce a velryby. Když se chlapec dozví, jaký nešťastný osud jeho přítele čeká, vymyslí vlastní plán a svede boj s časem, aby Willyho vrátil do jeho přirozeného domova. Kritika označila tento film za velice přesvědčivý druh zábavy a filmové obecenstvo se všude tam, kde se promítal, zamilovalo do jeho hlavního hrdiny, nevšední třítunové kosatky.

IMDb  58 %

Zachraňte Willyho! online

Sledovat Zachraňte Willyho! online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Zachraňte Willyho! online, zda je ke stažení a zda má Zachraňte Willyho! dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
anglické titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 2. 6. 2022
Půjčení za 59 Kč Nákup za 279 Kč (i HD)

Zachraňte Willyho! obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Zachraňte Willyho!, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Zachraňte Willyho! postavy.

Zachraňte Willyho! novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Zachraňte Willyho!, které najdeš na našem webu.

20 filmů a seriálů, které jsou od 1. srpna nově dostupné na Netflixu
20 filmů a seriálů, které jsou od 1. srpna nově dostupné na Netflixu
02.08.2020 | Tipy na film

Nový měsíc, nové filmy a seriály. Takové je heslo Netflixu, který s koncem července ze své nabídky odstranil přes 40 filmů a nyní musí katalog doplňovat jinými kousky. Pojďme se na ně podívat.

Zachraňte Willyho! zajímavosti

Rozpočet
20 000 000 $
Celosvětové tržby
153 698 625 $
Tržby v USA
77 698 625 $
Tržby v českých kinech
5 898 439 Kč
Návštěvnost v českých kinech
282 394 diváků

Zachraňte Willyho! recenze a hodnocení

Ve filmu Zachraňte Willyho! hrají Jason James Richter, Lori Petty, August Schellenberg, Michael Madsen, Jayne Atkinson, Richard Riehle, Michael Bacall.

Film Zachraňte Willyho! režíruje Simon Wincer.

Film Zachraňte Willyho! má 112 minut.

Film Zachraňte Willyho! měl rozpočet 20 000 000 $.

Film Zachraňte Willyho! vidělo v českých kinech 282 394 diváků.

Film Zachraňte Willyho! můžete vidět na iTunes.

Film Zachraňte Willyho! je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.