FB pixel TP pixel
Samaritan

Samaritán

Samaritan
USA | 2022 | Akční filmy | Akční hrdinové | 99 minut

Třináctiletý chlapec získá podezření, že je jeho soused superhrdinou, který má být již 20 let mrtvý. Dokáže ho přesvědčit k návratu a záchraně města?

Hrají: Sylvester Stallone, Javon Walton, Pilou Asbak, Dascha Polanco, Moisés Arias, Martin Starr, Jared Odrick, Michael Aaron Milligan, Natacha Karam, Shariff Earp, Brice Anthony Heller

Režie: Julius Avery

IMDb  57 % Kinobox  55 %

Samaritán online

Sledovat Samaritán online můžeš na Amazon Prime Video. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Samaritán online, zda je ke stažení a zda má Samaritán dabing nebo titulky.

Amazon Prime Video
Amazon Prime Video
anglické titulky | původní znění | české titulky | český dabing | 4K kvalita | HDR 10 | HD kvalita | SD kvalita | od 25. 8. 2022
Předplatné za 79 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Samaritán novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Samaritán, které najdeš na našem webu.

10 nejlepších novinek (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o víkendu
10 nejlepších novinek (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o víkendu
26.08.2022 17:10:00 | Tipy na film

Konec letních prázdnin se nezadržitelně blíží, streamovací služby ale nehodlají zvolnit v přívalu novinek. Vybrat si musí snad úplně každý. Potěšeni však budou hlavně fanoušci velkolepé akce.

Sly Stallone jako vysloužilý superhrdina ukazuje, že ještě nepatří do starého železa
Sly Stallone jako vysloužilý superhrdina ukazuje, že ještě nepatří do starého železa
28.07.2022 11:00:00 | Filmové novinky

Amazon měsíc před premiérou zveřejnil první oficiální trailer k superhrdinskému snímku Samaritan. Ten sleduje příběh bývalého hrdiny, který se rozhodl žít prostý život. Jenže, když se objeví nová hrozba, je čas vrátit se do akce.

Samaritán recenze a hodnocení

Filmtoro
Filmtoro
Verdikt

Novému akčnímu sci-fi vévodí charismatický Sylvester Stallone.

Anja Verem
Anja Verem CervenyKoberec
21.09.2022

V závěru je Samaritán převážně béčkový akčňák se zajímavým námětem, ale klišé provedením. Předvídatelný příběh v kombinaci s poměrně povedenou akcí a Stallonem, který už je na svou roli zjevně starší, než se sluší, zkrátka moc nenadchne. Na druhou stranu však režisér Avery ve svém snímku přináší v z......   Celá recenze

 55 %
Mr. Hlad
Mr. Hlad Moviezone
30.08.2022

Popelář Sylvester Stallone býval před lety superhrdinou, ale teď se to pokouší před světem tajit. Jeho třináctiletý soused však jeho tajemství odhalí. A Samaritán se bude muset ještě jednou vrátit do akce. Sly je i na stará kolena charismatický a v akčních scénách přesvědčivý a Julius Avery dovede v......   Celá recenze

 40 %
 Tomáš Vyskočil
Tomáš Vyskočil
25.08.2022

Samaritán na Amazonu mohl být fajn obyčejným superhrdinou z ulice ala Vyvolený či Daredevil, ale potřeboval by nápaditější příběh a zajímavější režii. Nakonec to stojí dokoukat jen kvůli hudbě, překvapivému konci a Stallonemu, kterému tenhle bezďácký kukuč sedne. Škoda, škoda.

 40 %

Ve filmu Samaritán hrají Sylvester Stallone, Javon Walton, Pilou Asbak, Dascha Polanco, Moisés Arias, Martin Starr, Jared Odrick, Michael Aaron Milligan, Natacha Karam, Shariff Earp, Brice Anthony Heller.

Film Samaritán režíruje Julius Avery.

Film Samaritán má 99 minut.

Film Samaritán můžete vidět na Amazon Prime Video.

Film Samaritán je online na Amazon Prime Video, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.