FB pixel TP pixel
Smart People
Smart People

Samotář

Smart People
USA | 2008 | Komedie | Romantická komedie | 95 minut

Profesor anglické literatury Lawrence Wetherhold (Dennis Quaid) ztratil po smrti své manželky smysl života a stal se z něj zatrpklý a sebestředný muž, který se chová nepříjemně ke svému okolí. Rozhádal se s nevlastním bratrem a je lhostejný ke své dospívající dceři Vanesse (Ellen Page), která žije n...

Profesor anglické literatury Lawrence Wetherhold (Dennis Quaid) ztratil po smrti své manželky smysl života a stal se z něj zatrpklý a sebestředný muž, který se chová nepříjemně ke svému okolí. Rozhádal se s nevlastním bratrem a je lhostejný ke své dospívající dceři Vanesse (Ellen Page), která žije navzdory svému mladému věku osaměle a bez přátel. Lawrence začne prožívat vnitřní proměnu ve chvíli, kdy potká svou dávnou studentku Janet (Sarah Jessica Parker). Stárnoucí profesor po letech poznává lásku, kterou musí zaujmout jinak, než svými literárními znalostmi a intelektuálními frázemi.

Samotář obsazení

Herci: Dennis Quaid, Ellen Page, Thomas Haden Church, Ashton Holmes, Sarah Jessica Parker, Kurtwood Smith, Erinn Hayes

Režie: Noam Murro

IMDb  62 % Kinobox  59 % Samotář CSFD 58 %

Samotář online

Sledovat Samotář online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Samotář online, zda je zdarma či je ke stažení a zda má Samotář dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 2. 11. 2022
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč (i HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Samotář recenze a hodnocení

Ve filmu Samotář hrají Dennis Quaid, Ellen Page, Thomas Haden Church, Ashton Holmes, Sarah Jessica Parker, Kurtwood Smith, Erinn Hayes.

Film Samotář režíruje Noam Murro.

Film Samotář má 95 minut.

Film Samotář můžete vidět na iTunes.

Film Samotář je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.