FB pixel TP pixel
The Omen
The Omen

Satan přichází

The Omen
USA | 2006 | Horory | Démoni | 110 minut

Mnozí lidé věří, že proroctví z knihy Zjevení je předzvěstí děsivé budoucnosti, která náš svět čeká. nebo že sestává ze střípků historie, které v naší době ožily. Znamení vidíme všude kolem: teroristické útoky, extrémní projevy počasí. jejich výčet je dlouhý. Tato pasáž Bible pojednává konkrétně o p...

Mnozí lidé věří, že proroctví z knihy Zjevení je předzvěstí děsivé budoucnosti, která náš svět čeká. nebo že sestává ze střípků historie, které v naší době ožily. Znamení vidíme všude kolem: teroristické útoky, extrémní projevy počasí. jejich výčet je dlouhý. Tato pasáž Bible pojednává konkrétně o příchodu Antikrista, který na svém těle nese numerickou sekvenci 666: znamení Bestie. Svou sílu bude čerpat přímo od Satana, který mu tak pomůže vytvořit falešné království, což bude signál počátku Armagedonu. Robert Thorn o podobných temných proroctvích nic neví - jako zkušený americký diplomat má jiné starosti. Jeho žena Kathryn právě prodělala komplikovaný porod a zatím ještě neví, že během něj dítě zemřelo. Thorn, který je nenadálou ztrátou zdrcen, o ni má velké obavy - v minulosti potratila již dvakrát a tato zpráva jí jistě vezme poslední zbytky naděje.

Hrají: Liev Schreiber, Julia Stiles, Seamus Davey-Fitzpatrick, David Thewlis, Pete Postlethwaite, Mia Farrow, Predrag Bjelac

Režie: John Moore

IMDb  55 % Kinobox  53 %

Satan přichází online

Sledovat Satan přichází online můžeš na Disney Plus. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Satan přichází online, zda je ke stažení a zda má Satan přichází dabing nebo titulky.

Disney Plus
Disney Plus
anglické titulky | původní znění | české titulky | | HD kvalita | od 11. 1. 2022
Předplatné za 199 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Satan přichází zajímavosti

Rozpočet
25 000 000 $
Tržby v českých kinech
3 596 598 Kč
Návštěvnost v českých kinech
40 115 diváků

Satan přichází recenze a hodnocení

Ve filmu Satan přichází hrají Liev Schreiber, Julia Stiles, Seamus Davey-Fitzpatrick, David Thewlis, Pete Postlethwaite, Mia Farrow, Predrag Bjelac.

Film Satan přichází režíruje John Moore.

Film Satan přichází má 110 minut.

Film Satan přichází měl rozpočet 25 000 000 $.

Film Satan přichází vidělo v českých kinech 40 115 diváků.

Film Satan přichází můžete vidět na Disney Plus.

Film Satan přichází je online na Disney Plus, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.