FB pixel TP pixel
The Bone Collector

Sběratel kostí

The Bone Collector
USA | 1999 | Thrillery | Sériový vrah | 118 minut

Co znamenají komplikované a záhadné symboly, které nechává masový vrah vedle zohavených těl svých obětí? Obyčejná newyorská policistka Amelia Donaghyová (Angelina Jolie) si na dalším místě činu počíná tak šikovně, že je přidělena k ruce prvotřídního detektiva Lincolna Rhymea (Denzel Washington). Aut...

Co znamenají komplikované a záhadné symboly, které nechává masový vrah vedle zohavených těl svých obětí? Obyčejná newyorská policistka Amelia Donaghyová (Angelina Jolie) si na dalším místě činu počíná tak šikovně, že je přidělena k ruce prvotřídního detektiva Lincolna Rhymea (Denzel Washington). Autor slavné knihy o ohledávání místa činu byl špičkovým vyšetřovatelem, ale následkem tragické nehody ochrnul na celé tělo. Bývalí kolegové používají jeho prvotřídní analytické schopnosti pouze v nejnutnějších případech. A přesně takový právě nastal, protože na rafinovanou hru zvráceného psychopata jsou obyčejní newyorští detektivové krátcí. Lincoln a Amelia spolu vytvoří nesourodý, ale překvapivě efektivní vyšetřovací tým, který začne masovému vrahovi brzy šlapat na paty

IMDb  66 %

Sběratel kostí online

Sledovat Sběratel kostí online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Sběratel kostí online, zda je ke stažení a zda má Sběratel kostí dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
anglické titulky | české titulky | český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 30. 9. 2022
Půjčení za 59 Kč Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)

Sběratel kostí obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Sběratel kostí, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Sběratel kostí postavy.

Sběratel kostí novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Sběratel kostí, které najdeš na našem webu.

Sběratel kostí zajímavosti

Celosvětové tržby
151 493 655 $
Tržby v USA
66 518 655 $
Tržby v českých kinech
5 407 790 Kč
Návštěvnost v českých kinech
71 849 diváků

Sběratel kostí recenze a hodnocení

Ve filmu Sběratel kostí hrají Denzel Washington, Angelina Jolie, Michael McGlone, Bobby Cannavale, Ed O'Neill, Olivia Birkelund, James Bulleit.

Film Sběratel kostí režíruje Phillip Noyce.

Film Sběratel kostí má 118 minut.

Film Sběratel kostí vidělo v českých kinech 71 849 diváků.

Film Sběratel kostí můžete vidět na iTunes.

Film Sběratel kostí je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.