FB pixel TP pixel
So Long, My Son
So Long, My Son

Sbohem synu

So Long, My Son
Čína | 2019 | Drama | Rodinné vztahy | 185 minut

Čínský snímek Sbohem, synu je pečlivě vystavěná, tříhodinová rodinná sága zachycující několik desetiletí z nedávné čínské historie prostřednictvím příběhu manželského páru postiženého osudovou tragédií. Film uznávaného režiséra Wanga Xiaoshuaie reflektuje skrze osobní lidské drama odvrácenou stránku...

Čínský snímek Sbohem, synu je pečlivě vystavěná, tříhodinová rodinná sága zachycující několik desetiletí z nedávné čínské historie prostřednictvím příběhu manželského páru postiženého osudovou tragédií. Film uznávaného režiséra Wanga Xiaoshuaie reflektuje skrze osobní lidské drama odvrácenou stránku čínské kulturní revoluce a zejména politiky jednoho dítěte, a mimo jiné dokazuje, že velké city nepotřebují velká filmová gesta.

IMDb  76 % CSFD  81 %

Sbohem synu online

Sledovat Sbohem synu online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Sbohem synu online, zda je ke stažení a zda má Sbohem synu dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 1. 9. 2021
Předplatné za 155 Kč

Sbohem synu obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Sbohem synu, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Sbohem synu postavy.

Wang Jingchun
Wang Jingchun
Liu Yaojun
Yong Mei
Yong Mei
Wang Liyun
Qi Xi
Qi Xi
Shen Moli
Du Jiang
Du Jiang
Shen Hao
Ai Li-ya
Ai Li-ya
Li Haiyan
Li Jingjing
Li Jingjing
Gao Meiyu
Xu Cheng
Xu Cheng
Shen Yingming
Roy Wang
Roy Wang
Hraje
Yingda Dong
Yingda Dong
Hudba

Sbohem synu novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Sbohem synu, které najdeš na našem webu.

10 skvělých filmů na HBO, které jste určitě přehlédli a je to chyba
10 skvělých filmů na HBO, které jste určitě přehlédli a je to chyba
13.05.2021 9:00:00 | Tipy na film

V záplavě velkofilmů se snadno ztratí film, ve kterém není každých 5 minut exploze a ani v něm nehraje žádná megahvězda s milionovým platem. Výjimkou není ani HBO, která nabízí řadu povedených a často skvělých snímků, které byste rozhodně neměli minout, přestože nejsou viditelné v hlavním menu.

Sbohem synu recenze a hodnocení