FB pixel TP pixel
Wonder Boys

Skvělí chlapi

Wonder Boys
USA | 2000 | 111 minut

Grady Tripp je usedlý univerzitní profesor, který má problém. Kdysi napsal vynikající knihu, ale teď neví, jak zakončit druhou. A nepovede se mu to ani tento víkend, protože ho čekají perné chvíle - setkání s nadaným studentem a notorickým lhářem Jamesem. Odstartuje se série nečekaných událostí, kte...

Grady Tripp je usedlý univerzitní profesor, který má problém. Kdysi napsal vynikající knihu, ale teď neví, jak zakončit druhou. A nepovede se mu to ani tento víkend, protože ho čekají perné chvíle - setkání s nadaným studentem a notorickým lhářem Jamesem. Odstartuje se série nečekaných událostí, které převrátí jeho doposud klidný život úplně naruby. Hned ráno ho opustí manželka, pak do hry vstoupí těhotná milenka, shodou okolností šéfova žena, její zprvu zlostný a pak mrtvý pes, svůdná mladá studentka, bisexuální literární agent se svou transvestitskou přítelkyní a objeví se i svatební šaty Marilyn Monroe, takže tento víkend bude opravdu nezapomenutelný...(oficiální text distributora)

IMDb  74 %
Voyo
na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Skvělí chlapi online

Skvělí chlapi online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Skvělí chlapi obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Skvělí chlapi, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Skvělí chlapi postavy.

Skvělí chlapi novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Skvělí chlapi, které najdeš na našem webu.

Skvělí chlapi recenze a hodnocení