FB pixel TP pixel
The Watcher

Sleduje tě vrah!

The Watcher
USA | 2000 | Thrillery | 96 minut

Agent FBI Joel Campbell se tři roky marně pokoušel dopadnout sadistického psychopata Davida Allena Griffina, který v Los Angeles vraždil osamělé ženy. Poté, co vraha vyrušil ve chvíli, kdy chtěl zabít jeho milenku Lisu a přesto nedokázal zabránit její tragické smrti v plamenech se Campbell nervově z...

Agent FBI Joel Campbell se tři roky marně pokoušel dopadnout sadistického psychopata Davida Allena Griffina, který v Los Angeles vraždil osamělé ženy. Poté, co vraha vyrušil ve chvíli, kdy chtěl zabít jeho milenku Lisu a přesto nedokázal zabránit její tragické smrti v plamenech se Campbell nervově zhroutil, opustil službu u FBI a přestěhoval se do Chicaga. O marném stíhání, o tom, jak Gridffin dívky dlouho tajně sledoval, jak vždy vnikl do jejich bytu, kde je nutil tančit a pak je uškrtil strunou vypráví své psychoterapeutce Polly Pellmanové. Když se Campbell vrací domů, narazí na policii, která zajišťuje místo vraždy mladé ženy. Baví se s detektivem Hollisem, který má vyšetřování na starosti, ale tvrdí, že ho případ nezajímá. Když však doma otevře obálku, která přišla před několika dny, objeví uvnitř fotografii a vzkaz, pochopí, že vrahem byl Griffin, který ho v Chicagu vypátral a nyní ho nutí, aby se znovu zapojil do vyšetřování.

IMDb  53 % CSFD  50 %
Voyo
Thrillery na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.

Sleduje tě vrah! online

Sleduje tě vrah! online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Sleduje tě vrah! obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Sleduje tě vrah!, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Sleduje tě vrah! postavy.

Sleduje tě vrah! novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Sleduje tě vrah!, které najdeš na našem webu.

10 filmových rolí, ve kterých slavní herci neuvěřitelně překvapili
10 filmových rolí, ve kterých slavní herci neuvěřitelně překvapili
27.02.2020 16:00:00 | Tipy na film

Jestli něco Hollywood miluje, jsou to herecké škatulky. Když budete hrát jednu roli neustále dokola, skončíte právě v takovém oddělení, ze kterého se velmi špatně odchází. Někteří herci si ale zkusili role pro ně značně netradiční a byl z toho většinou úspěch i mimořádné herecké překvapení.

Sleduje tě vrah! zajímavosti

Tržby v českých kinech
1 754 024 Kč
Návštěvnost v českých kinech
19 514 diváků

Sleduje tě vrah! recenze a hodnocení

Ve filmu Sleduje tě vrah! hrají James Spader, Keanu Reeves, Marisa Tomei, Ernie Hudson, Chris Ellis, Robert Cicchini, Jenny McShane.

Film Sleduje tě vrah! režíruje .

Film Sleduje tě vrah! má 96 minut.

Film Sleduje tě vrah! vidělo v českých kinech 19 514 diváků.

Film Sleduje tě vrah! není zatím nikde online.

Film Sleduje tě vrah! není zatím kde sledovat.