FB pixel TP pixel

Smrtonosná past: Opět v akci

A Good Day to Die Hard
USA | 2013 | Akční filmy | Přepadení | 98 minut

John McClane tentokráte přijíždí do Moskvy, aby tady našel svého syna Jacka, který se mu poněkud odcizil. Johna ale čeká překvapení, zjistí, že i když jejich vztah otec - syn má k ideálu hod...

John McClane tentokráte přijíždí do Moskvy, aby tady našel svého syna Jacka, který se mu poněkud odcizil. Johna ale čeká překvapení, zjistí, že i když jejich vztah otec - syn má k ideálu hodně daleko, jablko nepadlo daleko od stromu. Jack totiž v Moskvě působí jako tajný agent, chránící informátora z vládních řad, Komarovova. Otec a syn McClaneovi jsou nuceni překonat osobní neshody a nasadit vlastní krky, aby dostali Komarovova do bezpečí a odvrátili hrozbu katastrofálního zločinu v bezútěšném místě naší planety – v Černobylu. Do hry tak vstupuje obchod s plutoniem, ruští oligarchové, brutální moskevské podsvětí a také různé představy Johna a Jacka McClaneových, jak za těchto okolností prosadit zákon. A navíc se Jack McClane jako tajný agent v Moskvě skvěle vyzná i domluví, kdežto John je naprosto ztracený. A to mu na dobré náladě rozhodně nepřidává.

IMDb  53 %

Smrtonosná past: Opět v akci recenze a hodnocení

Smrtonosná past: Opět v akci
Smrtonosná past: Opět v akci
Filmové série

Titul Smrtonosná past: Opět v akci je součástí série Smrtonosná past

Kinomaniak
Kinomaniak
Filmové tržby

Film Smrtonosná past: Opět v akci vidělo v českých kinech 39 242 diváků, kteří nechali v pokladnách kin celkem 5 468 907 Kč.

Bloody Mary
Bloody Mary
Zajímavosti

Ve filmu Smrtonosná past: Opět v akci je vidět celkem 20 úmrtí, což z něj dělá jeden z nejkrvavějších filmů všech dob.

 Tomáš Vyskočil
Tomáš Vyskočil Filmtoro
17.03.2013 12:16:00

Byla to krasna serie, johne. Ale jednou musela skoncit.

 50 %

Tvůj názor na Smrtonosná past: Opět v akci?