FB pixel TP pixel
Easy Money II

Snadný prachy 2

Easy Money II
Švédsko | 2012 | Snadný Prachy | Krimi filmy | Gangsteři | 99 minut

Ve filmu Snadný prachy 2 je, podobně jako v prvním díle, hlavní postavou JW, chudý mladý student, který se ocitá uprostřed stockholmské smetánky a organizovaného zločinu. Právě v době, kdy chce JW skoncovat s nelegálním businessem, objeví se muž z minulosti, který výrazně zkomplikuje jeho situaci. J...

Ve filmu Snadný prachy 2 je, podobně jako v prvním díle, hlavní postavou JW, chudý mladý student, který se ocitá uprostřed stockholmské smetánky a organizovaného zločinu. Právě v době, kdy chce JW skoncovat s nelegálním businessem, objeví se muž z minulosti, který výrazně zkomplikuje jeho situaci. Je nevyhnutelné odejít ze země, protože ho hledá policie i srbská mafie.

IMDb  62 % CSFD  69 %

Snadný prachy 2 online

Sledovat Snadný prachy 2 online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Snadný prachy 2 online, zda je ke stažení a zda má Snadný prachy 2 dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 2. 3. 2021
Předplatné za 155 Kč

Snadný prachy 2 obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Snadný prachy 2, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Snadný prachy 2 postavy.

Snadný prachy 2 recenze a hodnocení

Ve filmu Snadný prachy 2 hrají Joel Kinnaman, Fares Fares, Dejan Čukić, Matias Varela, Madeleine Martin, Dragomir Mrsic.

Film Snadný prachy 2 režíruje Babak Najafi.

Film Snadný prachy 2 má 99 minut.

Film Snadný prachy 2 můžete vidět na Edison.

Film Snadný prachy 2 je online na Edison, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.