FB pixel TP pixel
Easy Money 3
Easy Money 3

Snadný prachy 3: Život deluxe

Easy Money 3
Švédsko | 2013 | Snadný Prachy | Krimi filmy | Gangsteři | 127 minut

JW žije na útěku a je rozhodnut zjistit, co se stalo s jeho zmizelou sestru Camillou. Každá stopa ho stále více zavádí do světa stockholmského organizovaného zločinu. Jorge chce provést svou poslední akci – největší loupež švédské historie. Během komplikovaných příprav však potkává Nadju, ženu ze sv...

JW žije na útěku a je rozhodnut zjistit, co se stalo s jeho zmizelou sestru Camillou. Každá stopa ho stále více zavádí do světa stockholmského organizovaného zločinu. Jorge chce provést svou poslední akci – největší loupež švédské historie. Během komplikovaných příprav však potkává Nadju, ženu ze své minulosti. Současně se do prostředí vůdce srbské mafie ve Stockholmu infiltruje policista Martin Hägerström. Série událostí vede k bojům uvnitř srbské mafie, do kterých je i nedobrovolně vtažena Natalie, dcera hlavy srbské mafie.

IMDb  63 %

Snadný prachy 3: Život deluxe online

Sledovat Snadný prachy 3: Život deluxe online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Snadný prachy 3: Život deluxe online, zda je ke stažení a zda má Snadný prachy 3: Život deluxe dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 2. 3. 2021
Předplatné za 155 Kč

Snadný prachy 3: Život deluxe obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Snadný prachy 3: Život deluxe, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Snadný prachy 3: Život deluxe postavy.

Snadný prachy 3: Život deluxe recenze a hodnocení

Tvůj názor na Snadný prachy 3: Život deluxe?