FB pixel TP pixel
Easy Money 3
Easy Money 3

Snadný prachy 3: Život deluxe

Easy Money 3
Švédsko | 2013 | Snadný Prachy | Krimi filmy | Gangsteři | 127 minut

JW žije na útěku a je rozhodnut zjistit, co se stalo s jeho zmizelou sestru Camillou. Každá stopa ho stále více zavádí do světa stockholmského organizovaného zločinu. Jorge chce provést svou poslední akci – největší loupež švédské historie. Během komplikovaných příprav však potkává Nadju, ženu ze sv...

JW žije na útěku a je rozhodnut zjistit, co se stalo s jeho zmizelou sestru Camillou. Každá stopa ho stále více zavádí do světa stockholmského organizovaného zločinu. Jorge chce provést svou poslední akci – největší loupež švédské historie. Během komplikovaných příprav však potkává Nadju, ženu ze své minulosti. Současně se do prostředí vůdce srbské mafie ve Stockholmu infiltruje policista Martin Hägerström. Série událostí vede k bojům uvnitř srbské mafie, do kterých je i nedobrovolně vtažena Natalie, dcera hlavy srbské mafie.

Snadný prachy 3: Život deluxe obsazení

Herci: Matias Varela, Joel Kinnaman, Malin Buska, Dejan Čukić, Cedomir Djordjevic, Madeleine Martin, Martin Wallström

Režie: Jens Jonsson

IMDb  62 % Kinobox  60 % Snadný prachy 3: Život deluxe CSFD 63 %

Snadný prachy 3: Život deluxe online

Sledovat Snadný prachy 3: Život deluxe online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Snadný prachy 3: Život deluxe online, zda je zdarma či je ke stažení a zda má Snadný prachy 3: Život deluxe dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 5. 10. 2022
Půjčení (HD) za 140 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Snadný prachy 3: Život deluxe recenze a hodnocení

Tvůj názor na Snadný prachy 3: Život deluxe?

Ve filmu Snadný prachy 3: Život deluxe hrají Matias Varela, Joel Kinnaman, Malin Buska, Dejan Čukić, Cedomir Djordjevic, Madeleine Martin, Martin Wallström.

Film Snadný prachy 3: Život deluxe režíruje Jens Jonsson.

Film Snadný prachy 3: Život deluxe má 127 minut.

Film Snadný prachy 3: Život deluxe můžete vidět na Edison.

Film Snadný prachy 3: Život deluxe je online na Edison, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.