FB pixel TP pixel
Sněženky a machři

Sněženky a machři

Sněženky a machři
Česko | 1983 | Sněženky a machři | Komedie | Teenageři | 82 minut

Studenti druhého ročníku pražského gymnázia odjíždějí na povinný lyžařský výcvik. Horský učitelský sbor je složen ze zkušené profesorky Boženky, iluzemi naplněné čerstvé absolventky pedagogické fakulty Hanky a přísného profesora Kardy, který s sebou vzal také svou dceru Mariku. V humorném tónu je lí...

Studenti druhého ročníku pražského gymnázia odjíždějí na povinný lyžařský výcvik. Horský učitelský sbor je složen ze zkušené profesorky Boženky, iluzemi naplněné čerstvé absolventky pedagogické fakulty Hanky a přísného profesora Kardy, který s sebou vzal také svou dceru Mariku. V humorném tónu je líčen příjezd a zabydlení studentů na horské chatě, nové a nečekané vztahy mezi studenty a jejich pedagogy. Sněženky - slečny se chtějí líbit a Machři - kluci se předhánějí ve vtipnostech i v ukázkách více či méně brilantního lyžování za účelem oslnění Sněženek. Cítí se náramně dospělí a přísný denní režim jim připadá nedůstojný. Proto připravují drobné vzpoury...

IMDb  72 % CSFD  80 %

Sněženky a machři online

Sledovat Sněženky a machři online můžeš na České kino, O2TV, Starmax, Vodafone TV, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Sněženky a machři online, zda je ke stažení a zda má Sněženky a machři dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
SD kvalita | od 18. 1. 2021
Předplatné za 159 Kč
České kino
České kino
od 5. 12. 2022
Předplatné za 99 Kč
O2TV
O2TV
HD kvalita | SD kvalita | od 21. 1. 2023
Půjčení (HD) za 59 Kč
Starmax
Starmax
od 5. 10. 2022
Cena nezjištěna
Vodafone TV
Vodafone TV
HD kvalita | SD kvalita | od 11. 11. 2020
Předplatné za 99 Kč

Sněženky a machři obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Sněženky a machři, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Sněženky a machři postavy.

Sněženky a machři novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Sněženky a machři, které najdeš na našem webu.

Snowboarďáci nebo Lyžníci? Nejlepší české komedie na sněhu!
Snowboarďáci nebo Lyžníci? Nejlepší české komedie na sněhu!
20.02.2018 | České novinky

Letošní zima je na sníh celkem skoupá, tak proč si neužít trochu toho českého prašanu hezky v teple - u českých zimních filmů. Kterým si zpříjemníte čekání na jaro vy?

Sněženky a machři recenze a hodnocení

Ve filmu Sněženky a machři hrají Václav Kopta, Michal Suchánek, Eva Jeníčková, Jan Antonín Duchoslav, Radoslav Brzobohatý, Veronika Freimanová.

Film Sněženky a machři režíruje Karel Smyczek.

Film Sněženky a machři má 82 minut.

Film Sněženky a machři můžete vidět na České kino, O2TV, Starmax, Vodafone TV, Voyo.

Film Sněženky a machři je online na České kino, O2TV, Starmax, Vodafone TV, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.