FB pixel TP pixel
Sněženky a machři po 25 letech
Sněženky a machři po 25 letech

Sněženky a machři po 25 letech

Sněženky a machři po 25 letech
Česko | 2008 | Sněženky a machři | Komedie | Romantická komedie

Možná všechno a možná nic, možná zjistíte, že to, co se za 25 let nestihlo, se už nezvládne… Sněženky a machři jdou ve stopách životů hlavních hrdinů v době, která všechno změnila. Jak prošli jejími nástrahami a jaké šrámy to na nich zanechalo? Kam chtěli jít, kam došli a kam ještě dojdou? Jsme opět...

Možná všechno a možná nic, možná zjistíte, že to, co se za 25 let nestihlo, se už nezvládne… Sněženky a machři jdou ve stopách životů hlavních hrdinů v době, která všechno změnila. Jak prošli jejími nástrahami a jaké šrámy to na nich zanechalo? Kam chtěli jít, kam došli a kam ještě dojdou? Jsme opět na horské chatě, kde se všichni po letech scházejí a opět zažijí mnoho nezapomenutelných chvil. Na horách se setkávají někdejší spolužáci, aby se viděli, aby si zavzpomínali a aby sami sebe ujistili v tom, že to s nimi ještě není tak hrozné, protože ty někdejší holky a kluky si stále nesou v sobě. Co na tom, že už uběhlo mnoho let, co na tom, že se změnil svět i všichni účastníci někdejšího lyžařského kurzu, z něhož se časem stala legenda.

Hrají: Jan Antonín Duchoslav, Michal Suchánek, Václav Kopta, Jakub Prachař, Juliana Johanidesová, Eva Jeníčková, Veronika Freimanová

Režie: Viktor Tauš

IMDb  42 % Kinobox  40 %

Sleduj Sněženky a machři po 25 letech celý film zdarma

Pusť si Sněženky a machři po 25 letech online hned zdarma na Filmtoro.Sněženky a machři po 25 letech online

Sledovat Sněženky a machři po 25 letech online můžeš na Filmy česky, Kinobox, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Sněženky a machři po 25 letech online, zda je ke stažení a zda má Sněženky a machři po 25 letech dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 17. 1. 2021
Předplatné za 159 Kč
Filmy česky
Filmy česky
od 8. 12. 2023
Zdarma
Kinobox
Kinobox
HD kvalita | od 5. 6. 2023
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Sněženky a machři po 25 letech novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Sněženky a machři po 25 letech, které najdeš na našem webu.

10 pokračování českých filmů po letech
10 pokračování českých filmů po letech
26.02.2019 16:00:00 | České novinky

Navázat na úspěšný film druhým dílem? Pro producenty i režiséry často lákavá představa. Mrkli jsme se na to, jak to dopadlo u českých filmů, které se své „dvojky” dočkaly až po letech. Mají novinky šanci, nebo vždycky vyhraje stará dobrá klasika?

Sněženky a machři po 25 letech zajímavosti

Tržby v českých kinech
53 810 563 Kč
Návštěvnost v českých kinech
510 240 diváků

Sněženky a machři po 25 letech recenze a hodnocení

Mirka Spáčilová
Mirka Spáčilová iDnes

Skepse se občas vyplatí. Jít na Sněženky a machry po 25 letech s nedůvěrou, nečekat nic nebo jen to nejhorší znamená zažít milé překvapení. Není to vůbec tak šp......   Celá recenze

 50 %

Tvůj názor na Sněženky a machři po 25 letech?

Ve filmu Sněženky a machři po 25 letech hrají Jan Antonín Duchoslav, Michal Suchánek, Václav Kopta, Jakub Prachař, Juliana Johanidesová, Eva Jeníčková, Veronika Freimanová.

Film Sněženky a machři po 25 letech režíruje Viktor Tauš.

Film Sněženky a machři po 25 letech vidělo v českých kinech 510 240 diváků.

Film Sněženky a machři po 25 letech můžete vidět na Filmy česky, Kinobox, Voyo.

Film Sněženky a machři po 25 letech je online na Filmy česky, Kinobox, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.