FB pixel TP pixel
Snow dragon
Snow dragon

Sněžný drak

Snow dragon
Česko | 2013 | Pohádky | Draci | 90 minut

Romantická pohádka vypráví o princezně (P. Tenorová), která vyrůstala bez matky. Její otec (S. Rašilov), vlídný a spravedlivý král, dceru nadevše miluje, ale chce ji za každou cenu provdat. V den jejích dvacátých narozenin uspořádá na zámku velký ples. Na něm se o princeznu uchází řada princů, ale t...

Romantická pohádka vypráví o princezně (P. Tenorová), která vyrůstala bez matky. Její otec (S. Rašilov), vlídný a spravedlivý král, dceru nadevše miluje, ale chce ji za každou cenu provdat. V den jejích dvacátých narozenin uspořádá na zámku velký ples. Na něm se o princeznu uchází řada princů, ale ten, pro kterého se princezna sama rozhodne, se jejímu otci z nepochopitelných důvodů nezamlouvá. A nikdo vlastně neví proč. Pak vyjde najevo, že za vším stojí dávná kletba vládkyně Říše čarodějnic a Sněžný drak. Princezna Laura se tak musí se svým vyvoleným princem Janem (P. Lněnička) vydat na nebezpečnou cestu a překonat řadu překážek, aby nakonec zjistili, že nad zlem může zvítězit jen skutečná a pravá láska.

Hrají: Petra Tenorová, Petr Lněnička, Martin Myšička, Saša Rašilov, Jitka Čvančarová

Režie: Eugen Sokolovský

IMDb  50 % Kinobox  50 %

Sněžný drak online

Sledovat Sněžný drak online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Sněžný drak online, zda je ke stažení a zda má Sněžný drak dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
české titulky | od 25. 12. 2013
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Sněžný drak recenze a hodnocení

Ve filmu Sněžný drak hrají Petra Tenorová, Petr Lněnička, Martin Myšička, Saša Rašilov, Jitka Čvančarová.

Film Sněžný drak režíruje Eugen Sokolovský.

Film Sněžný drak má 90 minut.

Film Sněžný drak můžete vidět na iVysílání.

Film Sněžný drak je online na iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.