FB pixel TP pixel
Sofie a ukradený poklad
Sofie a ukradený poklad

Sofie a ukradený poklad

Sofie a ukradený poklad
Česko | 2008 | Pohádky | Rodinné

Pohorsko je docela malé království, vlastně spíš jeden hluboký les. V lese stojí zámek a v něm bydlí král Čeněk se svojí dcerou princeznou Sofií a královským účetním Žerménem. V podzámčí je zase chatrč bývalého loupežníka Šímy, který už svoje loupežnické řemeslo pověsil na hřebíček a živí se jako po...

Pohorsko je docela malé království, vlastně spíš jeden hluboký les. V lese stojí zámek a v něm bydlí král Čeněk se svojí dcerou princeznou Sofií a královským účetním Žerménem. V podzámčí je zase chatrč bývalého loupežníka Šímy, který už svoje loupežnické řemeslo pověsil na hřebíček a živí se jako poctivý umělec malováním obrazů a jejich prodejem náhodným kolemjdoucím. Dalším důležitým místem je zájezdní hostinec U Ječmínka, kam občas kromě štamgastů zavítá i nějaký podezřelý návštěvník. A přesně to se stane na začátku nové pohádky autora Egona Tobiáše a režiséra Jaroslava Hanuše o ustrašeném panu králi, který se bojí loupežníků a pro jistotu všechno a všechny pořád zamyká, o princezně, která už toho má dost a chtěla by se radši vdát, a hlavně o ukradeném pokladu, který záhadně zmizí z přísně střežené královské pokladnice. A tak nezbývá, aby se tři královští nápadníci (neboli princové Bobo, Dodo a Šimon) místo námluv pustili po stopách neznámého zločince.

Hrají: Gabriela Marcinková, Pavel Kříž, Jan Hrušínský, Lukáš Příkazký, Saša Rašilov, Václav Rašilov, Tomáš Töpfer

Režie: Jaroslav Hanuš

IMDb  64 % Kinobox  52 %

Sofie a ukradený poklad online

Sledovat Sofie a ukradený poklad online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Sofie a ukradený poklad online, zda je ke stažení a zda má Sofie a ukradený poklad dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
od 1. 7. 2021
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Sofie a ukradený poklad recenze a hodnocení

Ve filmu Sofie a ukradený poklad hrají Gabriela Marcinková, Pavel Kříž, Jan Hrušínský, Lukáš Příkazký, Saša Rašilov, Václav Rašilov, Tomáš Töpfer.

Film Sofie a ukradený poklad režíruje Jaroslav Hanuš.

Film Sofie a ukradený poklad můžete vidět na iVysílání.

Film Sofie a ukradený poklad je online na iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.