FB pixel TP pixel
The Soloist
The Soloist

Sólista

The Soloist
USA | 2009 | Drama | Hudba | 109 minut

Publicista Steve Lopez (Robert Downey Jr.) se ocitl ve slepé uličce. Novinový průmysl je vzhůru nohama, jeho manželství s kolegyní novinářkou se rozpadlo. Nedokáže si vybavit, co že to tak vlastně miloval na své práci. Jednoho dne se prochází po losangeleské ulici Skid Row, když v tom spatří záhadno...

Publicista Steve Lopez (Robert Downey Jr.) se ocitl ve slepé uličce. Novinový průmysl je vzhůru nohama, jeho manželství s kolegyní novinářkou se rozpadlo. Nedokáže si vybavit, co že to tak vlastně miloval na své práci. Jednoho dne se prochází po losangeleské ulici Skid Row, když v tom spatří záhadnou postavu Nathaniela Ayerse (Jamie Foxx), který se snaží vylít svou duši na dvoustrunné housle. Zpočátku Lopez přistupuje k muzikantovi jen jako k dalšímu materiálu na příběh. Ale jak postupně odhaluje jeho tajemství, napadne ho, že by mohl muži pomoci. Ayers je brilantní a lehce roztržitý pouliční muzikant, ale kdysi býval dynamickým hudebním géniem, kterého čekala hvězdná budoucnost. Novinář se rozhodne, že se pokusí změnit hudebníkův život a vydává se na bitvu s větrnými mlýny. Snaží se dostat Ayerse z ulice zpět do opravdového světa hudby. Nakonec se však ukáže, že nadaný bezdomovec vlastně pomáhá jemu – se svou nezničitelnou vášní, láskou ke svobodě a statečnými pokusy o nový život. Nakonec je to především Lopez, kdo prochází zásadní proměnou.

IMDb  67 % CSFD  66 %

Sólista online

Sledovat Sólista online můžeš na Kuki, Rakuten. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Sólista online, zda je ke stažení a zda má Sólista dabing nebo titulky.

Kuki
Kuki
český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 4. 7. 2022
Cena nezjištěna
Rakuten
Rakuten
anglické titulky | původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 27. 2. 2021
Půjčení za 159 Kč Nákup za 179 Kč (i HD)

Sólista obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Sólista, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Sólista postavy.

Robert Downey Jr.
Robert Downey Jr.
Steve Lopez
Jamie Foxx
Jamie Foxx
Nathaniel Ayers
Catherine Keener
Catherine Keener
Mary Weston
Tom Hollander
Tom Hollander
Graham Claydon
Nelsan Ellis
Nelsan Ellis
David Carter
Michael Bunin
Michael Bunin
Adam Crane
LisaGay Hamilton
LisaGay Hamilton
Jennifer Ayers
Rachael Harris
Rachael Harris
Leslie Bloom
Stephen Root
Stephen Root
Curt Reynolds
Lorraine Toussaint
Lorraine Toussaint
Flo Ayers
Joe Wright
Joe Wright
Režie

Sólista recenze a hodnocení

Ve filmu Sólista hrají Robert Downey Jr., Jamie Foxx, Catherine Keener, Tom Hollander, Nelsan Ellis, Michael Bunin, LisaGay Hamilton.

Film Sólista režíruje Joe Wright.

Film Sólista má 109 minut.

Film Sólista můžete vidět na Kuki, Rakuten.

Film Sólista je online na Kuki, Rakuten, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.