FB pixel TP pixel
Daydream Believers: The Monkees Story
Daydream Believers: The Monkees Story

Splněný sen: The Monkees

Daydream Believers: The Monkees Story
USA | 2000 | Drama | Hudba | 92 minut

V roce 1966 vytvořili producenti Bert Schneider a Bob Rafaelson televizní show, která by byla americkou odpovědí na The Beatles. Šlo o The Monkees. Do rolí hudebníků byli vybráni čtyři mladí muži – bývalá dětská televizní hvězda Mickey Dolenz, divadelní herec Davey Jones a hudebníci Mike Nesmith a P...

V roce 1966 vytvořili producenti Bert Schneider a Bob Rafaelson televizní show, která by byla americkou odpovědí na The Beatles. Šlo o The Monkees. Do rolí hudebníků byli vybráni čtyři mladí muži – bývalá dětská televizní hvězda Mickey Dolenz, divadelní herec Davey Jones a hudebníci Mike Nesmith a Peter Tork. S pomocí úspěšného hudebního producenta a televizní reklamy se z The Monkees stala senzace. Ovšem jejich úspěšné tažení je k rozmrzelosti všech pošpiněno, když jsou označeni za netalentované rádoby umělce. Na skupinu čeká ubíjející zápas o zachování tváře a uznání navzdory pomlouvačům. Ať už se snaží excelovat coby kapela nebo vymyslet co nejšílenější nápady pro svou show a film, nic nefunguje. A i uvnitř kapely to pěkně vře. Jednotliví členové si totiž musí ujasnit, co vlastně chtějí.

IMDb  62 % CSFD  60 %

Splněný sen: The Monkees online

Sledovat Splněný sen: The Monkees online můžeš na Filmbox+. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Splněný sen: The Monkees online, zda je ke stažení a zda má Splněný sen: The Monkees dabing nebo titulky.

Filmbox+
Filmbox+
původní znění | české titulky | český dabing | SD kvalita | od 9. 2. 2021
Předplatné za 99 Kč

Splněný sen: The Monkees obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Splněný sen: The Monkees, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Splněný sen: The Monkees postavy.

George Stanchev
George Stanchev
Davy Jones
L.B. Fisher
L.B. Fisher
Peter Tork
Jeff Geddis
Jeff Geddis
Mike Nesmith
Aaron Lohr
Aaron Lohr
Micky Dolenz
Colin Ferguson
Colin Ferguson
Van Foreman
Wallace Langham
Wallace Langham
Don Kirshner
Stephen Bogaert
Stephen Bogaert
Harris Green
Polly Shannon
Polly Shannon
Phyllis Nesmith
Jim Thorburn
Jim Thorburn
Derek
Fred Mollin
Fred Mollin
Hudba

Splněný sen: The Monkees recenze a hodnocení

Tvůj názor na Splněný sen: The Monkees?