FB pixel TP pixel
Daydream Believers: The Monkees Story
Daydream Believers: The Monkees Story

Splněný sen: The Monkees

Daydream Believers: The Monkees Story
USA | 2000 | Drama | Hudba | 92 minut

V roce 1966 vytvořili producenti Bert Schneider a Bob Rafaelson televizní show, která by byla americkou odpovědí na The Beatles. Šlo o The Monkees. Do rolí hudebníků byli vybráni čtyři mladí muži – bývalá dětská televizní hvězda Mickey Dolenz, divadelní herec Davey Jones a hudebníci Mike Nesmith a P...

V roce 1966 vytvořili producenti Bert Schneider a Bob Rafaelson televizní show, která by byla americkou odpovědí na The Beatles. Šlo o The Monkees. Do rolí hudebníků byli vybráni čtyři mladí muži – bývalá dětská televizní hvězda Mickey Dolenz, divadelní herec Davey Jones a hudebníci Mike Nesmith a Peter Tork. S pomocí úspěšného hudebního producenta a televizní reklamy se z The Monkees stala senzace. Ovšem jejich úspěšné tažení je k rozmrzelosti všech pošpiněno, když jsou označeni za netalentované rádoby umělce. Na skupinu čeká ubíjející zápas o zachování tváře a uznání navzdory pomlouvačům. Ať už se snaží excelovat coby kapela nebo vymyslet co nejšílenější nápady pro svou show a film, nic nefunguje. A i uvnitř kapely to pěkně vře. Jednotliví členové si totiž musí ujasnit, co vlastně chtějí.

Hrají: George Stanchev, L.B. Fisher, Jeff Geddis, Aaron Lohr, Colin Ferguson, Wallace Langham, Stephen Bogaert

Režie: Neill Fearnley

IMDb  62 % Kinobox  61 %

Splněný sen: The Monkees online

Sledovat Splněný sen: The Monkees online můžeš na Filmbox+. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Splněný sen: The Monkees online, zda je ke stažení a zda má Splněný sen: The Monkees dabing nebo titulky.

Filmbox+
Filmbox+
český dabing | SD kvalita | od 9. 2. 2021
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Splněný sen: The Monkees recenze a hodnocení

Tvůj názor na Splněný sen: The Monkees?

Ve filmu Splněný sen: The Monkees hrají George Stanchev, L.B. Fisher, Jeff Geddis, Aaron Lohr, Colin Ferguson, Wallace Langham, Stephen Bogaert.

Film Splněný sen: The Monkees režíruje Neill Fearnley.

Film Splněný sen: The Monkees má 92 minut.

Film Splněný sen: The Monkees můžete vidět na Filmbox+.

Film Splněný sen: The Monkees je online na Filmbox+, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.