FB pixel TP pixel
Stander
Stander

Správnej polda

Stander
Kanada | 2003 | Životopisné filmy | Loupež | 116 minut

"Změna je život" - to bylo krédo kapitána jihoafrické policie Andre Standera (TOM JANE), neznámějšího bankovního lupiče na jih od rovníku. Poté, co je Stander nucen podílet se na krvavém potlačování nepokojů místních obyvatel, se rozhodne vzepřít systému a dá se dráhu kriminálníka. O polední pauze v...

"Změna je život" - to bylo krédo kapitána jihoafrické policie Andre Standera (TOM JANE), neznámějšího bankovního lupiče na jih od rovníku. Poté, co je Stander nucen podílet se na krvavém potlačování nepokojů místních obyvatel, se rozhodne vzepřít systému a dá se dráhu kriminálníka. O polední pauze vykrádá banky, aby loupeže vzápětí jako policista vyšetřil. Nakonec ho ale kolegové dopadnou a Stander skončí ve vězení. Společně s Allanem Heylem a Lee McCallem se mu však podaří utéct. Tři nejhledanější zločinci se vydávají na dlouhou spanilou jízdu po jihoafrických bankách.

Hrají: Thomas Jane, Dexter Fletcher, Deborah Kara Unger, David O'Hara, Marius Weyers

Režie: Bronwen Hughes

IMDb  70 % Kinobox  67 %

Správnej polda online

Sledovat Správnej polda online můžeš na Kinobox. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Správnej polda online, zda je ke stažení a zda má Správnej polda dabing nebo titulky.

Kinobox
Kinobox
český dabing | od 8. 6. 2023
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Správnej polda recenze a hodnocení

Ve filmu Správnej polda hrají Thomas Jane, Dexter Fletcher, Deborah Kara Unger, David O'Hara, Marius Weyers.

Film Správnej polda režíruje Bronwen Hughes.

Film Správnej polda má 116 minut.

Film Správnej polda můžete vidět na Kinobox.

Film Správnej polda je online na Kinobox, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.