FB pixel TP pixel
Shades of Fern

Stín kapradiny

Shades of Fern
Česko | 1984 | Drama | Zločin | 90 minut

Film na motivy stejnojmenného románu Josefa Čapka. Kamarádi Ruda a Vašek chodí společně pytlačit. Jednou v noci skolí v lese srnce, ale jsou přistiženi hajným. Ruda ho bez rozmýšlení zastřelí a společně s Vaškem jej pak v lese zahrabe. Jejich čin ale nezůstane utajen, a tak musí oba chlapci utéct z ...

Film na motivy stejnojmenného románu Josefa Čapka. Kamarádi Ruda a Vašek chodí společně pytlačit. Jednou v noci skolí v lese srnce, ale jsou přistiženi hajným. Ruda ho bez rozmýšlení zastřelí a společně s Vaškem jej pak v lese zahrabe. Jejich čin ale nezůstane utajen, a tak musí oba chlapci utéct z domova. Nějaký čas se potloukají, vykradou osamělou usedlost, opíjí se ap. Jednou narazí ve venkovském autobusu na četníka, který si jich všimne. Chlapci se snaží zmizet v lesích. Zdá se, že se jim to na nějakou dobu podaří, ale při jedné bujaré pitce jsou zaskočeni náhlým příchodem četníka Marjánky, kterého bez milosti zastřelí. Následující den jsou obklíčení na kraji lesa a v přestřelce s četníky oba zahynou.

IMDb  69 % CSFD  68 %

Stín kapradiny online

Sledovat Stín kapradiny online můžeš na Starmax, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Stín kapradiny online, zda je ke stažení a zda má Stín kapradiny dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 15. 3. 2021
Předplatné za 159 Kč
Starmax
Starmax
od 9. 10. 2022
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Stín kapradiny obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Stín kapradiny, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Stín kapradiny postavy.

Stín kapradiny recenze a hodnocení

Ve filmu Stín kapradiny hrají .

Film Stín kapradiny režíruje František Vláčil.

Film Stín kapradiny má 90 minut.

Film Stín kapradiny můžete vidět na Starmax, Voyo.

Film Stín kapradiny je online na Starmax, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.