FB pixel TP pixel
The Replacement Killers
The Replacement Killers

Střelci na útěku

The Replacement Killers
USA | 1998 | Akční filmy | Heroic Bloodshed | 87 minut

Losangeleský detektiv Stan Zedkow zastřelil při policejní akci syna mocného vládce čínského podsvětí. Pomstychtivý Wei svěří odvetu do rukou svého prvotřídního zabijáka Johna Lee (Chow Yun-Fat), který ale z etických důvodů odmítne rozkaz splnit. Nade vše ctí rodinu a podle svého morálního kodexu nem...

Losangeleský detektiv Stan Zedkow zastřelil při policejní akci syna mocného vládce čínského podsvětí. Pomstychtivý Wei svěří odvetu do rukou svého prvotřídního zabijáka Johna Lee (Chow Yun-Fat), který ale z etických důvodů odmítne rozkaz splnit. Nade vše ctí rodinu a podle svého morálního kodexu nemůže zavraždit otce sedmiletého syna. Ano, doposud sice zabíjel bez lítosti, ale jen při vyřizování účtů mezi grázly z podsvětí. Lee se právem obává, že se mu nelítostný šéf čínské mafie bude chtít za vypovězení poslušnosti pomstít vraždou matky a sestry, které žijí samy v Šanghaji. Chce se proto co nejrychleji vrátit do Číny. Weiovi lidé se mu dostanou na stopu, právě ve chvíli, kdy si u sympatické padělatelky Meg Coburnové (Mira Sorvino) objednává falešný pas. V následující divoké přestřelce se dívka postaví na Johnovu stranu a tím se pro příště sama stane terčem Weiových mužů.

IMDb  61 %

Střelci na útěku online

Sledovat Střelci na útěku online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Střelci na útěku online, zda je ke stažení a zda má Střelci na útěku dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
původní znění | české titulky | český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 24. 1. 2022
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)

Střelci na útěku obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Střelci na útěku, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Střelci na útěku postavy.

Střelci na útěku novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Střelci na útěku, které najdeš na našem webu.

10 novinek na HBO a Netflixu, které byste měli vidět o chladném víkendu
10 novinek na HBO a Netflixu, které byste měli vidět o chladném víkendu
06.09.2019 14:00:00 | Tipy na film

Děti jsou zpátky ve školách a spolu s letními prázdninami zdá se mizí i teplé letní počasí. Ideální čas přehodit přes sebe deku, udělat si teplý nápoj dle libosti a pustit si několik filmových restů, které právě dorazily na Netflix či HBO. A že je tradičně mezi čím vybírat.

Střelci na útěku zajímavosti

Celosvětové tržby
19 204 929 $
Tržby v USA
19 204 929 $
Tržby v českých kinech
985 356 Kč
Návštěvnost v českých kinech
14 250 diváků
Počet mrtvých
38 úmrtí na plátně

Střelci na útěku recenze a hodnocení