FB pixel TP pixel
Sugar

Sugar

Sugar
USA | 2008 | Drama | Sport | 120 minut

Sportovní drama z produkce HBO vypráví příběh Miguela Santose přezdívaného "Azucar" (anglicky Sugar), nadhazovače z městečka San Pedro de Macoris v Dominikánské republice. Přestože vyrůstá v nuzných podmínkách, je obdařen výjimečným talentem a věří, že se pro něj baseball jednou stane vstupenkou do ...

Sportovní drama z produkce HBO vypráví příběh Miguela Santose přezdívaného "Azucar" (anglicky Sugar), nadhazovače z městečka San Pedro de Macoris v Dominikánské republice. Přestože vyrůstá v nuzných podmínkách, je obdařen výjimečným talentem a věří, že se pro něj baseball jednou stane vstupenkou do světa úspěchu a blahobytu. Odjíždí proto do USA, kde má všechny předpoklady dostat se časem do první ligy. V baseballové akademii Kansas City Knights předvádí profesionální výkony, a tak se ve svých devatenácti letech konečně dočká velkého zvratu v kariéře poté, co postoupí do malé ligy Spojených států. Ocitá se v Iowě, země kukuřice, kde kromě něj a ostatních latinskoamerických členů týmu nikdo nemluví španělsky. Chlapec je náhle nucen bojovat nejen s kulturní, ale také s jazykovou bariérou. I přes dobrotu a pohostinnost farmářské rodiny, u níž žije, čelí izolaci, kterou nikdy předtím nezažil. A když se jeho výkony na hřišti začnou zhoršovat, pozorněji se zaměří na svět kolem sebe i své místo v něm a nakonec začne pochybovat i o svých velkých ambicích.

Hrají: Algenis Perez Soto, Rayniel Rufino, André Holland, Michael Gaston, Jaime Tirelli, Ann Whitney, Richard Bull

Režie: Anna Boden, Ryan Fleck

IMDb  72 % Kinobox  67 %

Sugar online

Sledovat Sugar online můžeš na HBO Max. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Sugar online, zda je ke stažení a zda má Sugar dabing nebo titulky.

HBO Max
HBO Max
anglické titulky | původní znění | český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 1. 6. 2017
Předplatné za 199 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Sugar recenze a hodnocení

Ve filmu Sugar hrají Algenis Perez Soto, Rayniel Rufino, André Holland, Michael Gaston, Jaime Tirelli, Ann Whitney, Richard Bull.

Film Sugar režíruje Anna Boden, Ryan Fleck.

Film Sugar má 120 minut.

Film Sugar můžete vidět na HBO Max.

Film Sugar je online na HBO Max, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.