FB pixel TP pixel
Superhero Movie
Superhero Movie

Suprhrdina

Superhero Movie
USA | 2008 | Komedie | Parodie | 85 minut

Rick Riker je školní outsider. Jednou ho však kousne geneticky upravená vážka a Rick získá nadlidské schopnosti jako neuvěřitelnou sílu a pancéřovou kůži. Rick se rozhodne, že využije svých nově nabitých sil pro konání dobra a stane se maskovaným bojovníkem proti zlu známým jako \Vážka\. V cestě jeh...

Rick Riker je školní outsider. Jednou ho však kousne geneticky upravená vážka a Rick získá nadlidské schopnosti jako neuvěřitelnou sílu a pancéřovou kůži. Rick se rozhodne, že využije svých nově nabitých sil pro konání dobra a stane se maskovaným bojovníkem proti zlu známým jako \Vážka\. V cestě jeho osudu však stojí padouch jménem Lou Landers. Poté, co se mu nezdaří experiment, získá Lou schopnost krást lidem jejich životní sílu a v podlém hledání nesmrtelnosti se stane superpadouchem \Přesýpací Hodiny\. S nepředstavitelnou silou, neuvěřitelnou rychlostí a strašně nepohodlnými punčochami bude Vážka schopen zastavit písky Přesýpacích Hodin a zachránit svět? A co víc, přestaneme se vůbec smát, abychom si toho všimli? Parodie na filmy o superhrdinech, od Spidermana, Batmana až po Fantastickou čtyřku, vás dostane.

Hrají: Drake Bell, Leslie Nielsen, Christopher McDonald, Jeffrey Tambor, Pamela Anderson, Kevin Hart, Keith David

Režie: Craig Mazin

IMDb  46 % Kinobox  55 %

Suprhrdina online

Sledovat Suprhrdina online můžeš na Netflix, Vodafone TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Suprhrdina online, zda je ke stažení a zda má Suprhrdina dabing nebo titulky.

Netflix
Netflix
anglické titulky | původní znění | české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 12. 3. 2023
Předplatné za 199 Kč nebo 259 Kč nebo 319 Kč - Vysvětlení cen předplatného
Vodafone TV
Vodafone TV
SD kvalita | od 28. 8. 2020
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Suprhrdina zajímavosti

Rozpočet
35 000 000 $
Tržby v českých kinech
3 604 335 Kč
Návštěvnost v českých kinech
31 305 diváků

Suprhrdina recenze a hodnocení

Ve filmu Suprhrdina hrají Drake Bell, Leslie Nielsen, Christopher McDonald, Jeffrey Tambor, Pamela Anderson, Kevin Hart, Keith David.

Film Suprhrdina režíruje Craig Mazin.

Film Suprhrdina má 85 minut.

Film Suprhrdina měl rozpočet 35 000 000 $.

Film Suprhrdina vidělo v českých kinech 31 305 diváků.

Film Suprhrdina můžete vidět na Netflix, Vodafone TV.

Film Suprhrdina je online na Netflix, Vodafone TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.