FB pixel TP pixel
Holidate

Sváteční rande

Holidate
USA | 2020 | Komedie | Romantická komedie

Dva nezadaní už mají po krk toho, že jsou na svátky sami, a tak uzavřenou dohodu, že si na všech setkáních budou vzájemně dělat doprovod. Pak ale přeskočí jiskra.

Hrají: Emma Roberts, Luke Bracey, Kristin Chenoweth, Frances Fisher, Jessica Capshaw, Manish Dayal, Jake Manley

Režie: John Whitesell

IMDb  61 % Kinobox  63 %

Sváteční rande online

Sledovat Sváteční rande online můžeš na Netflix. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Sváteční rande online, zda je ke stažení a zda má Sváteční rande dabing nebo titulky.

Netflix
Netflix
anglické titulky | původní znění | české titulky | český dabing | 4K kvalita | HD kvalita | SD kvalita | od 28. 10. 2020
Předplatné za 199 Kč nebo 259 Kč nebo 319 Kč - Vysvětlení cen předplatného
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Sváteční rande novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Sváteční rande, které najdeš na našem webu.

20 nejlepších vánočních filmů právě teď na Netflixu
20 nejlepších vánočních filmů právě teď na Netflixu
20.12.2021 15:30:00 | Tipy na film

Vánoce jsou skoro tady a je tedy nejvyšší čas dostat se do správné nálady. Pomoci by vám mělo následujících 20 filmů, které patří mezi nejlepší sváteční snímky, které aktuálně najdete na Netflixu.

10 nejsledovanějších filmů na Netflixu současnosti
10 nejsledovanějších filmů na Netflixu současnosti
13.12.2020 | Tipy na film

Jaké hity aktuálně vládnou filmové nabídce Netflixu? Řada titulů vás možná překvapí. A jaký je rozdíl mezi tuzemským vkusem v mezinárodním srovnání? Na to jsme se podívali pomocí statistik z naší datové platformy FlixPatrol.

Známe vánoční filmy Netflixu, které nám budou zvedat náladu o svátcích
Známe vánoční filmy Netflixu, které nám budou zvedat náladu o svátcích
08.11.2020 | Tipy na film

Je začátek listopadu, proto není divu, že začíná pravé vánoční šílenství, jež se nevyhne ani Netflixu. Pojďme se podívat, jaké novinky nám v průběhu tohoto měsíce streamovací gigant na téma nejkrásnějších svátků v roce nabídne.

10 filmů a seriálů (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o víkendu
10 filmů a seriálů (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o víkendu
30.10.2020 | Tipy na film

Další z lockdownových víkendů před námi. Mohlo by se zdát, že nám začnou docházet tipy na víkendovou zábavu. Opak je však pravdou! Netflix, HBO i další služby si přichystaly velmi pestrou nabídku novinek.

Zůstaňte doma. Netflix do konce října doplní dalších 16 zahraničních filmů
Zůstaňte doma. Netflix do konce října doplní dalších 16 zahraničních filmů
19.10.2020 9:00:00 | Tipy na film

Zatímco většina streamovacích služeb si vystačí jen s pár novinkami měsíčně, Netflix neustále dupe do plných a hrne na nás nový obsah pod takovým tlakem, že už teď víme, že novinky z října budeme nakoukávat ještě na Vánoce. Na druhou stranu stejně sedíme doma, takže se to docela hodí.

Sváteční rande recenze a hodnocení

do_Od
do_Od Moviezone
11.11.2020

Lehce nadprůměrná romantika se sympatickými herci a zajímavým konceptem, která ale v žádné scéně úplně neoslní, hlavní postavy se chovají často dětinsky a po jednom zhlédnutí už se k ní nikdy nevrátíte. Dozvíte se však, že Amerika má plno zbytečných svátků a Emmě Roberts to pekelně sekne....   Celá recenze

 60 %
Monika Zavřelová
Monika Zavřelová iDnes
06.11.2020

Co je horší než špatná romantická komedie? Špatná romantická komedie, která se vůči svému žánru sama alibisticky vymezuje. Třeba jako nové Sváteční rande od Netflixu....   Celá recenze

 30 %
Lenka Vosyková
Lenka Vosyková
30.10.2020

Nečekejte žádné novinky, jedná se o osvědčený motiv, i když se Sváteční rande snaží tvářit jinak. Vsází se na trochu vulgární humor a komické situace, ne vždy to ovšem vyjde úplně správně. Filmu se ovšem docela daří vyvolat v divákovi vánoční náladu. Na roztomilou Emmu Roberts a charismatického Luke......   Celá recenze

 55 %

Ve filmu Sváteční rande hrají Emma Roberts, Luke Bracey, Kristin Chenoweth, Frances Fisher, Jessica Capshaw, Manish Dayal, Jake Manley.

Film Sváteční rande režíruje John Whitesell.

Film Sváteční rande můžete vidět na Netflix.

Film Sváteční rande je online na Netflix, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.