FB pixel TP pixel
Svatojánský věneček
Svatojánský věneček

Svatojánský věneček

Svatojánský věneček
Česko | 2015 | Pohádky | Rodinné

Sňatek princezny Verunky (Eliška Jansová) má zachránit království zchudlé kvůli bláznivým nápadům svého panovníka (Boleslav Polívka). A nápadníků má hned několik! Básník Alexandr Alexandrovič (Martin Myšička), ze kterého by i Puškin bledl závistí, dvouhlavý baron, vojevůdce a hudební skladatel v jed...

Sňatek princezny Verunky (Eliška Jansová) má zachránit království zchudlé kvůli bláznivým nápadům svého panovníka (Boleslav Polívka). A nápadníků má hned několik! Básník Alexandr Alexandrovič (Martin Myšička), ze kterého by i Puškin bledl závistí, dvouhlavý baron, vojevůdce a hudební skladatel v jednom Wajsman (Jaroslav Plesl), tajemný Markýz (Pavel Liška), vládnoucí kouzlem své matky, panovnice smrti Morany a podivínský vynálezce sir Klevr (Marek Taclík). Může být Ondra (Jiří Mádl), kluk toužící po tom stát se plavcem na divoké vodě, jejich důstojným soupeřem?

IMDb  51 % CSFD  51 %

Svatojánský věneček online

Sledovat Svatojánský věneček online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Svatojánský věneček online, zda je ke stažení a zda má Svatojánský věneček dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
české titulky | od 25. 12. 2015
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Svatojánský věneček obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Svatojánský věneček, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Svatojánský věneček postavy.

Jiří Mádl
Jiří Mádl
Ondra
Eliška Jansová
Eliška Jansová
Princezna Verunka
Bolek Polívka
Bolek Polívka
Panovník
Ivan Trojan
Ivan Trojan
Pastelíno
Jan Vondráček
Jan Vondráček
komoří
Pavel Liška
Pavel Liška
Markýz
Martin Myšička
Martin Myšička
Alexandr Alexandrovič
Jaroslav Plesl
Jaroslav Plesl
Wajsman
Marek Taclík
Marek Taclík
sir Klevr
Jiří Strach
Jiří Strach
Režie

Svatojánský věneček recenze a hodnocení

Ve filmu Svatojánský věneček hrají Jiří Mádl, Eliška Jansová, Bolek Polívka, Ivan Trojan, Jan Vondráček, Pavel Liška, Martin Myšička.

Film Svatojánský věneček režíruje Jiří Strach.

Film Svatojánský věneček můžete vidět na iVysílání.

Film Svatojánský věneček je online na iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.