FB pixel TP pixel
The Sacrament
The Sacrament

Svatyně zla

The Sacrament
USA | 2013 | Horory | Drogy | 99 minut

Tři novináři se rozhodli zdokumentovat život v izolované náboženské komunitě, aby odhalili tajemství lidí, kteří tvrdí, že zde našli pravé štěstí.Patrickova sestra Caroline propadla drogám a odešla z New Yorku, aby se léčila v jedné z náboženských komunit v Mississippi. Po čase pošle bratrovi dopis,...

Tři novináři se rozhodli zdokumentovat život v izolované náboženské komunitě, aby odhalili tajemství lidí, kteří tvrdí, že zde našli pravé štěstí.Patrickova sestra Caroline propadla drogám a odešla z New Yorku, aby se léčila v jedné z náboženských komunit v Mississippi. Po čase pošle bratrovi dopis, v kterém mu popisuje svoje nádherné zážitky a zároveň ho zve na návštěvu. K dopisu přikládá i telefonní číslo, kde ji může zastihnout. Když Patrick na číslo zavolá, neznámý muž mu oznámí, že jeho sestra společně s dalšími členy komunity odešla na těžko dostupné místo. Patrick je fotograf, tak se rozhodne oslovit kolegy z médií, aby jeho sestru vypátrali, zdokumentovali život v náboženské komunitě a odhalili tajemství "štěstí". Investigativní novinář Jake Williams, kameraman Sam Turner a Patrick se dopraví do kempu Eden Parish, kde se má komunita nacházet. Kemp ale není obyčejnou usedlostí uprostřed přírody. Naopak, je to velmi zlověstné místo, chráněné ozbrojenou stráží. I kdyby novináři odhalili příčinu, svět se o tom nedozví. Milovaný guru, zvaný Otec, nikdy neměl v plánu pustit je zpět domů...

IMDb  61 % CSFD  56 %

Svatyně zla online

Sledovat Svatyně zla online můžeš na Starmax, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Svatyně zla online, zda je ke stažení a zda má Svatyně zla dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | od 10. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
Starmax
Starmax
od 18. 4. 2022
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Svatyně zla obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Svatyně zla, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Svatyně zla postavy.

Svatyně zla recenze a hodnocení

Ve filmu Svatyně zla hrají Joe Swanberg, AJ Bowen, Kentucker Audley, Gene Jones, Amy Seimetz, Kate Forbes, Conphidance.

Film Svatyně zla režíruje Ti West.

Film Svatyně zla má 99 minut.

Film Svatyně zla můžete vidět na Starmax, Voyo.

Film Svatyně zla je online na Starmax, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.