FB pixel TP pixel
Ta naše písnička česká
Ta naše písnička česká

Ta naše písnička česká

Ta naše písnička česká
Česko | 1967 | Hudební filmy | Hudba

Hašlerovské pražské písničky, tak oblíbené koncem devatenáctého a začátkem dvacátého století, nestárnou. Zpívají je stále v hospodách i na stavbách, zkrátka všude. Mají své místo i v milostných příbězích ze staré Prahy, které tak pěkně vypráví panna Veronika. Jejich hrdinkou je panna Stázi, která ne...

Hašlerovské pražské písničky, tak oblíbené koncem devatenáctého a začátkem dvacátého století, nestárnou. Zpívají je stále v hospodách i na stavbách, zkrátka všude. Mají své místo i v milostných příbězích ze staré Prahy, které tak pěkně vypráví panna Veronika. Jejich hrdinkou je panna Stázi, která nejprve neměla štěstí v lásce se studentem Tadeášem. Ale potom se zamilovala do tří pánů najednou. Do nesmělého pana Aloise, do veselého pana France a do pana Johanese, který ji svedl za Koňskou branou. Nakonec však dala přednost starému, leč bohatému domácímu. Tři opuštění páni si pod Kamenným mostem málem vzali život. Ale smutek přebolel a pánové zakotvili v manželstvích, bohatě požehnaných roztomilými dítky. A panna Stázi? Ta utekla od starého muže a vrátila se k panu Francovi, když přišel domů z vojny. A to všechno se událo v malostranském domě v Praze, které Hašler vyznal lásku písní: "To je má krásná, princezna bílá. Jediná, kterou na světe znám. To je má láska, to je má milá, které už nikdy nezanechám."

Hrají: Jiřina Bohdalová, Pavlína Filipovská, Josef Beyvl, Miloš Kopecký, Waldemar Matuška, Václav Neckář, Josef Zíma, Ljuba Hermanová, Hana Hegerová, Eva Pilarová, Edita Štaubertová

Režie: Zdeněk Podskalský

IMDb  64 % Kinobox  61 %

Ta naše písnička česká online

Sledovat Ta naše písnička česká online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Ta naše písnička česká online, zda je ke stažení a zda má Ta naše písnička česká dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 4. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Ta naše písnička česká zajímavosti

Návštěvnost v českých kinech
1 822 596 diváků

Ta naše písnička česká recenze a hodnocení

Tvůj názor na Ta naše písnička česká?

Ve filmu Ta naše písnička česká hrají Jiřina Bohdalová, Pavlína Filipovská, Josef Beyvl, Miloš Kopecký, Waldemar Matuška, Václav Neckář, Josef Zíma, Ljuba Hermanová, Hana Hegerová, Eva Pilarová, Edita Štaubertová.

Film Ta naše písnička česká režíruje Zdeněk Podskalský.

Film Ta naše písnička česká vidělo v českých kinech 1 822 596 diváků.

Film Ta naše písnička česká můžete vidět na Voyo.

Film Ta naše písnička česká je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.