FB pixel TP pixel
Tajemství Lesní země
Tajemství Lesní země

Tajemství Lesní země

Tajemství Lesní země
Česko | 2006 | Pohádky | Rodinné

V království lidí panuje král Jaroslav s královnou Annou, na první pohled je patrné, že se nevyvyšují nad jiné, jejich děti si hrají běžně s ostatními a dobré jsou i vztahy královských manželů k rodině štolby Petra. Prostorem, v němž panují zákony, které není radno překročit, je sousední Lesní země....

V království lidí panuje král Jaroslav s královnou Annou, na první pohled je patrné, že se nevyvyšují nad jiné, jejich děti si hrají běžně s ostatními a dobré jsou i vztahy královských manželů k rodině štolby Petra. Prostorem, v němž panují zákony, které není radno překročit, je sousední Lesní země. Jeho panovnice zůstává tajemně v pozadí a lidé mohou potkat pouze správce země Pavučince. Král Jaroslav je potrestán za překročení léta tradovaného zákazu a svoji svobodu musí vyvážit darem pro Pavučince. Jakmile zjistí, že by se musel vzdát svého syna, snaží se jej zachránit. Ale něco za něco - Pavučinec si přece jen svou oběť vybere?

Hrají: Jan Vondráček, Jan Plouhar, Karel Zima, Braňo Holiček, Tereza Rumlová, Jiří Dvořák, Tatiana Vilhelmová

Režie: Václav Křístek

IMDb  46 % Kinobox  43 %

Tajemství Lesní země online

Sledovat Tajemství Lesní země online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Tajemství Lesní země online, zda je ke stažení a zda má Tajemství Lesní země dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
české titulky | od 25. 12. 2006
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Tajemství Lesní země recenze a hodnocení

Ve filmu Tajemství Lesní země hrají Jan Vondráček, Jan Plouhar, Karel Zima, Braňo Holiček, Tereza Rumlová, Jiří Dvořák, Tatiana Vilhelmová.

Film Tajemství Lesní země režíruje Václav Křístek.

Film Tajemství Lesní země můžete vidět na iVysílání.

Film Tajemství Lesní země je online na iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.