FB pixel TP pixel
Even Angels Eat Beans
Even Angels Eat Beans

Také andělé jedí fazole

Even Angels Eat Beans
Itálie | 1973 | Dobrodružné filmy | Akční komedie | 118 minut

Profesionální zápasník Charlie a jeho přítel Sonny jsou milí chlapíci. Před časem se potkali ve wrestlingovém klubu, kde Charlie pracuje, a protože většinou mají hluboko do kapsy, přemýšlejí, jak snadno přijít k penězům. Do svých služeb je přijal obávaný místní gangster Angelo. Dobře vědí, že si zah...

Profesionální zápasník Charlie a jeho přítel Sonny jsou milí chlapíci. Před časem se potkali ve wrestlingovém klubu, kde Charlie pracuje, a protože většinou mají hluboko do kapsy, přemýšlejí, jak snadno přijít k penězům. Do svých služeb je přijal obávaný místní gangster Angelo. Dobře vědí, že si zahrávají s ohněm a že pokud chtějí přežít, budou se muset rychle přizpůsobit drsným zákonům podsvětí. Angelo je pověřil vymáháním dluhů, ale protože jsou to oba dobráci od kosti, řídí se spíše heslem „Bohatým ber a chudým dávej“. A aby toho nebylo málo, rozpoutají válku soupeřících gangů a jdou z maléru do maléru...

Také andělé jedí fazole obsazení

Herci: Giuliano Gemma, Bud Spencer, Robert Middleton, Víctor Israel, Bill Vanders, Riccardo Pizzuti, Lara Sender

Režie: Enzo Barboni

IMDb  64 % Kinobox  62 % Také andělé jedí fazole CSFD 63 %

Také andělé jedí fazole online

Sledovat Také andělé jedí fazole online můžeš na Vapet. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Také andělé jedí fazole online, zda je zdarma či je ke stažení a zda má Také andělé jedí fazole dabing nebo titulky.

Vapet
Vapet
český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 12. 11. 2017
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Také andělé jedí fazole recenze a hodnocení

Tvůj názor na Také andělé jedí fazole?

Ve filmu Také andělé jedí fazole hrají Giuliano Gemma, Bud Spencer, Robert Middleton, Víctor Israel, Bill Vanders, Riccardo Pizzuti, Lara Sender.

Film Také andělé jedí fazole režíruje Enzo Barboni.

Film Také andělé jedí fazole má 118 minut.

Film Také andělé jedí fazole můžete vidět na Vapet.

Film Také andělé jedí fazole je online na Vapet, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.